Łódź, Łódź-Śródmieście

Mieszkanie 30 m²

30 metrów
1 pokoje
2 piętro

Sprzedaż

Cena

411 345 PLN

cena za m²

13 500 PLN

O FUZJI:
Deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem będzie zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia i plac wokół. Obecnie 2 budynki są już oddane do użytkowania, w jednym z nich działa market Żabka.
Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.
OPIS MIESZKANIA: Nowe, eleganckie mieszkanie typu studio, w pełni umeblowane czeka na najemcę!
Jasne mieszkanie położone w budynku B2 (od ulicy Milionowej) na 2 piętrze, z loggią (z widokiem na centralny plac osiedla).
Studio jest w pełni przygotowane do codziennego funkcjonowania, składa się z:
– jasnego pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon
– aneks wyposażony w płytę indukcyjną, piekarnik, zmywarkę i lodówkę w zabudowie oraz stół z krzesłami
– wnęki sypialnej wyposażonej w wygodną, dużą rozkładaną sofę (z pojemnikiem na pościel), szafę, szafkę RTV oraz telewizor z funkcją SMART
– komfortowej łazienki z prysznicem i pralką
Dodatkowo: duża, zadaszona loggia z widokiem na centralny, zielony plac i zrewitalizowane budynki pofabryczne (bez ruchu samochodowego)
Opłaty administracyjne – 400 PLN/ miesięcznie

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja  – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

Cena

411 345 PLN

powierzchnia
30.47 m²
piętro
2
pokoje
1
cena m²
13 500 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.