Łódź, Łódź-Śródmieście

Mieszkanie 30 m²

30 metrów
1 pokoje
2 piętro

Sprzedaż

Cena

441 815 PLN

cena za m²

14 500 PLN

NOWE MIESZKANIE W NOWYM BUDYNKU | NOWE OSIEDLE FUZJA | MIESZKANIE WYKOŃCZONE W PEŁNI UMEBLOWANE | IDEALNE POD INWESTYCJĘ – GOTOWE DO ZAMIESZKANIA

Już dziś umów się na oglądanie, zadzwoń: 513 081 811 lub 537 500 745. Klucze w agencji!

OPIS MIESZKANIA: Nowe, eleganckie mieszkanie typu studio, w pełni umeblowane gotowe do zamieszkania.
Jasne mieszkanie położone na osiedlu FUZJA w budynku B2 (od ulicy Milionowej) na 2 piętrze, z loggią (z widokiem na centralny plac osiedla).
Studio jest w pełni przygotowane do codziennego funkcjonowania, składa się z:
– jasnego pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon
– aneks wyposażony w płytę indukcyjną, piekarnik, zmywarkę i lodówkę w zabudowie oraz stół z krzesłami
– wnęki sypialnej wyposażonej w wygodną, dużą rozkładaną sofę (z pojemnikiem na pościel), szafę, szafkę RTV oraz telewizor z funkcją SMART
– komfortowej łazienki z prysznicem i pralką
Dodatkowo: duża, zadaszona loggia z widokiem na centralny, zielony plac i zrewitalizowane budynki pofabryczne (bez ruchu samochodowego)
Opłaty administracyjne – 400 PLN/ miesięcznie
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

O FUZJI: Deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem będzie zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia i plac wokół. Obecnie kolejne budynki są już oddawanene do użytkowania, w jednym z nich działa market Żabka.
Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.

OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

Cena

441 815 PLN

powierzchnia
30.47 m²
piętro
2
pokoje
1
cena m²
14 500 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.