Inwestorzy Instytucjonalni

Warsaw Properties - lokalny partner inwestycyjny.

Inwestorzy instytucjonalni poszukują możliwości bezpiecznego inwestowania w polski rynek nieruchomości, doceniając stabilny rozwój oraz dobre perspektywy wzrostu gospodarczego. Sektor najmu prywatnego oraz mieszkania dla studentów to w naszym kraju nowe trendy inwestycyjne, które mogą zapewniać bardzo dobrą rentowność. Nasza firma jest lokalnym partnerem międzynarodowych inwestorów zainteresowanych rynkiem nieruchomości w Polsce i jednym z liderów rynku w tym obszarze. Dzięki wieloletniej, gruntownej znajomości polskiego rynku, zapewniamy naszym klientom wiarygodne i rzetelne doradztwo, wykorzystując tylko sprawdzone i niezawodne metody nadzoru nad inwestycjami kapitałowymi w Polsce.

Prywatny sektor najmu (PRS)

Prywatny sektor nieruchomości na wynajem jest w Polsce stosunkowo niewielki i koncentruje się w dużych miastach, lecz konsekwentnie rośnie w ostatnich latach. Stabilnie rozwijająca się gospodarka, bardzo dobre wyniki w sektorze mieszkaniowym oraz duże zainteresowanie najemców projektami PRS powodują rosnące zainteresowanie inwestorów tym sektorem. Powstają coraz liczniej obiekty mieszkaniowe, gdzie całe budynki składają się z lokali mieszkalnych przeznaczonych na wynajem.

Prywatne akademiki (PBSA)

Prywatne akademiki, popularne w krajach Europy Zachodniej, od kilku lat powstają również w Polsce. W porównaniu do akademików państwowych, prywatne domy studenckie zapewniają przede wszystkim znacznie wyższy standard pokoi oraz liczne udogodnienia w budynku takie jak sieć Wi-Fi, zewnętrzne patio kawowe, pralnię czy miejsca parkingowe dla samochodów i rowerów. Popularność takich nowoczesnych akademików zarówno wśród  polskich studentów, jaki i zagranicznych studiujących w Polsce jest tak duża, że nowo powstałe akademiki mogą chwalić się obłożeniem pokoi na poziomie 100% podczas trwania roku akademickiego.

Nasze usługi

Wyszukiwania inwestycji pod akademiki
Wyszukiwanie inwestycji pod duże inwestycje z sektora PRS
Zarządzenie obiektami przeznaczonymi pod wynajem