Inwestowanie
w nieruchomości

mieszkania na wynajem i inwestycje ze stałą stopą zwrotu

Nieruchomości uważane są za jedne z najbardziej bezpiecznych form inwestycji. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest inwestowanie w mieszkania na wynajem. Drugą opcją jest inwestycja ze stałym zyskiem, związana z zakupem pokoju hotelowego lub udziału w condohotelu (najczęściej są to apartamenty w miejscowościach wakacyjnych). Każdy z tych scenariuszy inwestycyjnych możesz zrealizować z nami. Zapytaj o aktualną ofertę.

Inwestycje ze stałą stopą zwrotu

Inwestycje w hotele i bazę turystyczną

Możesz wybrać inwestycję, która nie jest obciążona skomplikowaną obsługą, a gwarantuje stały zysk. Do wyboru są apartamenty i pokoje hotelowe, funkcjonujące w ramach hoteli w dużych miastach. Można też zdecydować się na apartamenty w miejscowościach wakacyjnych. Sprawdź aktualną ofertę.

Mieszkania inwestycyjne

Przeznaczone na najem długoterminowy

Zakup mieszkania pod wynajem to najbardziej popularna forma inwestycji. To, czy przyniesie założony zysk, zależy od tego jakie mieszkanie kupisz. Ważna jest nie tylko dobra lokalizacja i cena, istotne też są wielkość, układ pomieszczeń i udogodnienia w budynku tj – winda czy miejsce postojowe. W doborze odpowiedniego mieszkania skorzystaj z naszych doświadczeń – zapytaj o ofertę.

Zlecając obsługę najmu, uciążliwe i czasochłonne obowiązki, takie jak: poszukiwanie najemców, obsługa należności, remonty i odświeżenia – pozostawisz nam.

Zapytaj o aktualną ofertę

Szukasz inwestycji ze stałym zwrotem? A może chcesz kupić mieszkanie przeznaczone pod wynajem? Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.
    sprawdź czynsz swojego mieszkania zaproponujemy cenę najmu / przygotujemy nieruchomość do najmu / wynajmiemy w najlepszej cenie

    Zadzwoń do nas