Warszawa, Wilanów

Mieszkanie 89 m²

89 metrów
3 pokoje
0 piętro

Sprzedaż

Cena

1 600 000 PLN

cena za m²

17 819 PLN

Duże mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem i zadaszonym tarasem w samym centrum Miasteczka Wilanów – na terenie Aura Park, nowoczesnego kompleksu mieszkalnego.
MIASTECZKO WILANÓW | 89,79 m | SARMACKA | 3 POKOJE + ŁAZIENKA +TOALETA + PRALNIA | TARAS + OGRÓDEK – 100 metrów dodatkowej przestrzeni | PARTER

LOKALIZACJA: Aura Park to eleganckie osiedle z własną infrastrukturą: sklepami, butikami, z dużą ilością wypielęgnowanej zieleni i terenami zabaw dla dzieci. Położone w samym sercu miasteczka Wilanów, u zbiegu ulic Klimczaka i Sarmackiej. W środku kompleksu mieszkalnego ładnie zagospodarowane, zielone patia (z oczkami wodnymi) i 2 place zabaw dla dzieci. Osiedle posiada całodobową recepcję oraz ochronę, jest stale monitorowane.
Nowoczesny kompleks budynków, elewacja wykończona piaskowcem, drewnem i aluminium, tworzą komfortową przestrzeń do mieszkania.

OPIS APARTAMENTU: Duży, dobrze rozplanowane, 3-pokojowe mieszkanie, wykończone w materiałach wysokiej jakości (naturalny kamień, parkiety), z licznymi, obszernymi szafami, dużym salonem połączonym z wygodną kuchnią. Mieszkanie ma zadaszony tras oraz ogródek (od ulicy Sarmackiej) – ponad 100 metrów dodatkowej przestrzeni na rekreację.
– bardzo obszerny salon z kuchnią – 50 m – z dużym z wyjściem na własny taras (zadaszony)
– kuchnia w aneksie – z wyspą śniadaniową, wyposażona w zabudowę kuchenną oraz sprzęty AGD, blaty i podłogi z naturalnego granitu, podwieszany sufit z oświetleniem
– sypialnia – 14 m – z oknem balkonowym i szafą, z wyjściem do ogrodu
– 2-ga sypialnia – 16,7 m – z bardzo dużym oknem balkonowym i dużą szafą, z wyjściem do ogrodu
– łazienka – 4 m – z wanną, wykończona w naturalnym kamieniu z zamykaną wnęką na pralkę
– toaleta – 2 m – z umywalką, również wykończona w naturalnym kamieniu (wejście z przedpokoju)
– hol z szafą wnękową, z sufitem podwieszany i specjalnie zaprojektowanym oświetleniem
– pomieszczenie z pralką i szafkami – 3 m
– duże okna w drewnianej stolarce
– antywłamaniowe drzwi wykonane z drewna
Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym (platforma) w cenie 40 000 PLN – dodatkowo.

Mieszkanie odmalowane, apartament jest sprawy, gotowy do zamieszkania.
Pełna własność z Księgą Wieczystą.
Miesięczny czynsz do wspólnoty z zaliczkami na media wynosi ok. 1500 PLN.
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OKOLICA: Aura Park to nowoczesny kompleks mieszkaniowy położony w samym centrum Miasteczka Wilanów, w pobliżu licznych ścieżek spacerowych i rowerowych oraz terenów rekreacyjnych – przy skrzyżowaniu ulic Sarmackiej i Klimczaka. Miasteczko oferuje mieszkańcom pełną infrastrukturę miejską – liczne restauracje, kawiarnie, lokale usługowe, centra medyczne, szpital Medicover, ośrodki kultury, szkoły, przedszkola oraz żłobki.
W pobliżu atrakcyjne tereny rekreacyjne – park i Pałac w Wilanowie, Park Kultury w Powsinie, Las Kabacki, Jeziorko Czerniakowskie. Wilanów to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy oferująca komfortowe warunki do życia i wypoczynku po pracy.

KOMUNIKACJA: Miasteczko Wilanów jest dobrze skomunikowane z centrum Warszawy – zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Niedawno otwarta obwodnica Warszawy zapewnia szybki dojazd do innych dzielnic miasta. Przystanki autobusowe znajdują się w pobliżu osiedla Aura Park. W najbliższych miesiącach zostanie oddana do użytku szybka linia tramwajowa, poprowadzona ulicą Sobieskiego, która będzie stanowiła dogodne połączenie z metrem i całym Mokotowem.

Cena

1 600 000 PLN

powierzchnia
89.79 m²
piętro
0
pokoje
3
cena m²
17 819 PLN
parking
Tak

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.