Łódź,

Mieszkanie 30 m²

30 metrów
1 pokoje
3 piętro

Sprzedaż

Cena

399 000 PLN

cena za m²

13 031 PLN

KOMPAKTOWE MIESZKANIE W NOWYM BUDYNKU | NOWE OSIEDLE FUZJA | MIESZKANIE WYKOŃCZONE, W PEŁNI UMEBLOWANE | IDEALNE POD INWESTYCJĘ – GOTOWE DO ZAMIESZKANIA
Już dziś umów się na oglądanie, zadzwoń: 513 081 811 lub 537 500 745. Klucze w agencji!

GOTOWE – w pełni umeblowane KOMPAKTOWE – w FUZJI!
Gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia.
IDEALNA INWESTYCJA – nie wymaga żadnych dalszych nakładów!

OPIS MIESZKANIA: Nowe, eleganckie mieszkanie typu studio, w pełni umeblowane.
Komfortowe i jasne mieszkanie położone w budynku B1 (od ulicy Milionowej) na 3 piętrze, z balkonem (z widokiem na tereny osiedla).
Studio jest w pełni przygotowane do codziennego funkcjonowania, składa się z:
– jasnego pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon
– aneks wyposażony w płytę grzewczą, piekarnik, zmywarkę i lodówkę w zabudowie oraz stół z krzesłami
– części dziennej wyposażonej w wygodną, dużą rozkładaną sofę typu narożnik (z pojemnikiem na pościel), szafę, szafkę RTV
– komfortowej łazienki z prysznicem i pralką
Mieszkanie stanowi pełną własność z KW.
Idealna inwestycja – nie wymaga żadnych dalszych nakładów.
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

O FUZJI: Deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem jest wielofunkcyjny plac miejski oraz zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia. Obecnie kolejne budynki są już oddane do użytkowania, w jednym z nich działa market Żabka. Plac miejski obecnie jest już zagospodarowany – tu co weekend odbywają się różne imprezy, funkcjonuje również plac zabaw dla dzieci.
Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.

OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

Cena

399 000 PLN

powierzchnia
30.62 m²
piętro
3
pokoje
1
cena m²
13 031 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.