Warszawa, Wilanów

Mieszkanie 81 m²

81 metrów
4 pokoje
1 piętro

Sprzedaż

Cena

1 420 000 PLN

cena za m²

17 511 PLN

Rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie z balkonem, w samym centrum Miasteczka Wilanów – na terenie Aura Park, nowoczesnego kompleksu mieszkalnego.
MIASTECZKO WILANÓW | 92,81 m | SARMACKA | 4 POKOJE + 2 ŁAZIENKI | ZADASZONY BALKON | 1 PIĘTRO

LOKALIZACJA: Aura Park to eleganckie osiedle z własną infrastrukturą: sklepami, butikami, z dużą ilością wypielęgnowanej zieleni i terenami zabaw dla dzieci. Położone w samym sercu miasteczka Wilanów, u zbiegu ulic Klimczaka i Sarmackiej. W środku kompleksu mieszkalnego ładnie zagospodarowane, zielone patia (z oczkami wodnymi) i 2 place zabaw dla dzieci. Osiedle posiada całodobową recepcję oraz ochronę, jest stale monitorowane.
Nowoczesny kompleks budynków, elewacja wykończona piaskowcem, drewnem i aluminium, tworzą komfortową przestrzeń do mieszkania.

OPIS APARTAMENTU: Duże mieszkanie 4 pokojowe, wykończone w materiałach wysokiej jakości (naturalny kamień, parkiety), z licznymi, obszernymi szafami, dużym salonem połączonym z wygodną kuchnią. Mieszkanie ma zadaszony balkon.
– salon z kuchnią – z wyjściem na balkon (zadaszony)
– kuchnia w aneksie – z oknem, wyposażona w zabudowę kuchenną oraz sprzęty AGD, blaty i podłogi z naturalnego granitu, podwieszany sufit z oświetleniem
– 3 osobne sypialnie – jedna z wyjściem na balkon, pozostałe 2 z dużymi oknami.
– łazienka z wanną, wykończona w naturalnym kamieniu
– łazienka z dużym prysznicem
– hol z szafą wnękową, z sufitem podwieszany i specjalnie zaprojektowanym oświetleniem
– duże okna w drewnianej stolarce
– antywłamaniowe drzwi wykonane z drewna
Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym (platforma) w cenie 40 000 PLN – dodatkowo.

Mieszkanie odmalowane, naturalny, dębowy parkiet po cyklinowaniu. Apartament jest sprawy, gotowy do zamieszkania.
Pełna własność z Księgą Wieczystą.
Miesięczny czynsz do wspólnoty z zaliczkami na media wynosi ok. 1200 PLN.
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OKOLICA: Aura Park to nowoczesny kompleks mieszkaniowy położony w samym centrum Miasteczka Wilanów, w pobliżu licznych ścieżek spacerowych i rowerowych oraz terenów rekreacyjnych – przy skrzyżowaniu ulic Sarmackiej i Klimczaka. Miasteczko oferuje mieszkańcom pełną infrastrukturę miejską – liczne restauracje, kawiarnie, lokale usługowe, centra medyczne, szpital Medicover, ośrodki kultury, szkoły, przedszkola oraz żłobki.
W pobliżu atrakcyjne tereny rekreacyjne – park i Pałac w Wilanowie, Park Kultury w Powsinie, Las Kabacki, Jeziorko Czerniakowskie. Wilanów to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy oferująca komfortowe warunki do życia i wypoczynku po pracy.

KOMUNIKACJA: Miasteczko Wilanów jest dobrze skomunikowane z centrum Warszawy – zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Niedawno otwarta obwodnica Warszawy zapewnia szybki dojazd do innych dzielnic miasta. Przystanki autobusowe znajdują się w pobliżu osiedla Aura Park. W najbliższych miesiącach zostanie oddana do użytku szybka linia tramwajowa, poprowadzona ulicą Sobieskiego, która będzie stanowiła dogodne połączenie z metrem i całym Mokotowem.

Cena

1 420 000 PLN

powierzchnia
81.09 m²
piętro
1
pokoje
4
cena m²
17 511 PLN
parking
Tak

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.