Warszawa,

Mieszkanie 76 m²

76 metrów
3 pokoje
3 piętro

Sprzedaż

Cena

1 374 000 PLN

cena za m²

18 000 PLN

Duży, elegancki apartament w samym centrum Miasteczka Wilanów – na terenie Aura Park, nowoczesnego kompleksu mieszkalnego.

MIASTECZKO WILANÓW | 76,34 m | SARMACKA | 3 POKOJE + ŁAZIENKA +TOALETA | BALKON | 3 PIĘTRO

LOKALIZACJA: Aura Park to eleganckie osiedle z własną infrastrukturą: sklepami, butikami, z dużą ilością wypielęgnowanej zieleni i terenami zabaw dla dzieci. Położone w samym sercu miasteczka Wilanów, u zbiegu ulic Klimczaka i Sarmackiej. W środku kompleksu mieszkalnego ładnie zagospodarowane, zielone patia (z oczkami wodnymi) i 2 place zabaw dla dzieci. Osiedle posiada całodobową recepcję oraz ochronę, jest stale monitorowane.
Nowoczesny kompleks budynków, elewacja wykończona piaskowcem, drewnem i aluminium, tworzą komfortową przestrzeń do mieszkania.

OPIS APARTAMENTU: Jasny, komfortowy, 3-pokojowy apartament, wykończony w materiałach wysokiej jakości (naturalny kamień, parkiety), wg indywidualnego projektu, z licznymi, obszernymi szafami i wygodną, jasną kuchnią. Mieszkanie jest 2-stronne – południe/północ.
– duży salon – z dużym oknami skierowanymi na południe (na zielone patio osiedla), z wyjściem na balkon
– kuchnia w aneksie – w kształcie litery C, wyposażona w zabudowę kuchenną oraz sprzęty AGD, blaty i podłogi z naturalnego granitu, podwieszany sufit z oświetleniem
– sypialnia – z oknem balkonowym i szafą
– 2-ga sypialnia – z dużym oknem i 2 szafami
– łazienka – z wanną, wykończona w naturalnym kamieniu z zamykaną wnęką na pralkę
– toaleta – z umywalką, również wykończona w naturalnym kamieniu (wejście z przedpokoju)
– hol z szafą wnękową, z sufitem podwieszany i specjalnie zaprojektowanym oświetleniem
– duże okna w drewnianej stolarce
– antywłamaniowe drzwi wykonane z drewna
Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym (platforma) w cenie 40 000 PLN – dodatkowo.

Mieszkanie odmalowane, parkiet jest wycyklinowany, apartament jest sprawy, gotowy do zamieszkania.
Pełna własność z Księgą Wieczystą, bez obciążeń.
Miesięczny czynsz do wspólnoty z zaliczkami na media wynosi ok. 1000 PLN.
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OKOLICA: Aura Park to nowoczesny kompleks mieszkaniowy położony w samym centrum Miasteczka Wilanów, w pobliżu licznych ścieżek spacerowych i rowerowych oraz terenów rekreacyjnych – przy skrzyżowaniu ulic Sarmackiej i Klimczaka. Miasteczko oferuje mieszkańcom pełną infrastrukturę miejską – liczne restauracje, kawiarnie, lokale usługowe, centra medyczne, szpital Medicover, ośrodki kultury, szkoły, przedszkola oraz żłobki.
W pobliżu atrakcyjne tereny rekreacyjne – park i Pałac w Wilanowie, Park Kultury w Powsinie, Las Kabacki, Jeziorko Czerniakowskie. Wilanów to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy oferująca komfortowe warunki do życia i wypoczynku po pracy.

KOMUNIKACJA: Miasteczko Wilanów jest dobrze skomunikowane z centrum Warszawy – zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Niedawno otwarta obwodnica Warszawy zapewnia szybki dojazd do innych dzielnic miasta. Przystanki autobusowe znajdują się w pobliżu osiedla Aura Park. W najbliższych miesiącach zostanie oddana do użytku szybka linia tramwajowa, poprowadzona ulicą Sobieskiego, która będzie stanowiła dogodne połączenie z metrem i całym Mokotowem.

Cena

1 374 000 PLN

powierzchnia
76.34 m²
piętro
3
pokoje
3
cena m²
18 000 PLN
parking
Tak

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.