Łódź, Łódź-Śródmieście

Mieszkanie 40 m²

40 metrów
2 pokoje
3 piętro

Sprzedaż

Cena

571 480 PLN

cena za m²

14 000 PLN

MIESZKANIE 2 POKOJOWE W NOWYM BUDYNKU – wykończone i w pełni umeblowane.
Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.

Jeśli chcesz zobaczyć mieszkanie zadzwoń: 513 081 811 lub 537 500 745.

OPIS MIESZKANIA: Nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na nowym osiedlu FUZJA, w budynku B1 (od ulicy Milionowej) na 2 piętrze, z balkonem.
Mieszkanie jest w pełni przygotowane do codziennego funkcjonowania, składa się jasnego pokoju z aneksem kuchennym i oddzielnej sypialni:
– aneks wyposażony w płytę elektryczną, piekarnik, zmywarkę i lodówkę w zabudowie oraz stół z krzesłami
– część wypoczynkowa z sofą, szafką RTV oraz telewizorem z funkcją SMART
– osobna sypialnia – z podwójnym łóżkiem z materacem, nocnymi szafkami i szafą
– komfortowa łazienka z wanną i pralką
Opłaty administracyjne oraz koszty mediów licznikowych tj. zaliczki na ogrzewanie i wodę oraz wywóz śmieci – 420 PLN/ miesięcznie
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

Cena

571 480 PLN

powierzchnia
40.82 m²
piętro
3
pokoje
2
cena m²
14 000 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.