Łódź, Łódź-Śródmieście

Mieszkanie 36 m²

36 metrów
1 pokoje
0 piętro

Sprzedaż

Cena

425 000 PLN

cena za m²

11 631 PLN

LOKALIZACJA: Łódź, Śródmieście, prestiżowa zielona lokalizacja, w pobliżu kampusu Politechniki Łódzkiej, w pobliżu znajduje się również kompleks University Business Park będący siedzibą firm międzynarodowych.

NOWE, NOWOCZESNE OSIEDLE – Strefa Progress to inwestycja dla klientów ceniących sobie nie tylko bliskość centrum miasta i dobrą komunikację, ale także dobrą architekturę i standard osiedla. Mieszkańcy będą mogli korzystać z piaszczystej plaży w Strefie Piotrkowska 217 ale także z własnego ogrodu na wewnętrznym dziedzińcu, cieszącego oko bujną roślinnością. W zasięgu spaceru liczne restauracje, kawiarnie i lokale usługowe. Strefa Progress składa się z kompleksu budynków mieszkalnych różnej wysokości wkomponowanych w istniejącą architekturę ulicy Piotrkowskiej. Inwestycja znanego dewelopera OKAM

OPIS APARTAMENTU: Mieszkanie 1-pokojowe (36,54 m2) znajduje się na parterze w nowym budynku i składa się z następujących pomieszczeń:
– salon z aneksem kuchennym o powierzchni 25 m2 z wyjsciem na ogródek (14,7 m2)
– przedpokój z miejscem na szafę 5,86 m2
– łazienka o powierzchni 5,21 m2

Lokal jest cichy i posiada ogródek o ekspozycji północnej, do dyspozycji jest tez komórka lokatorska.
Mieszkanie w stanie deweloperskim.
SPRZEDAŻ: w formie cesji umowy deweloperskiej. Odbiór kluczy planowany jest na maj 2024.

Jako agencja nieruchomości pobieramy opłatę za usługę pośrednictwa w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OKOLICA: Stefa Progress powstaje przy ulicy Piotrkowskiej – jednej z najbardziej znanych ulic w kraju, Piotrkowska to jednocześnie najdłuższy polski deptak to wizytówka Łodzi, pełna mieszkańców i turystów o każdej porze roku, W kamienicach i pałacach przy ulicy Piotrkowskiej znajdują się sklepy, restauracje, kawiarnie, ogrody, puby i kluby muzyczne.
Piotrkowska tętni życiem przez cały rok, a odbywające się obok niej targi i festiwale dodają jej niepowtarzalnego uroku.

Cena

425 000 PLN

powierzchnia
36.54 m²
piętro
0
pokoje
1
cena m²
11 631 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.