Łódź, Łódź-Śródmieście

Mieszkanie 41 m²

41 metrów
1 pokoje
5 piętro

Sprzedaż

Cena

433 965 PLN

cena za m²

10 500 PLN

O FUZJI: Deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem będzie zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia i plac wokół. Obecnie kolejne budynki są już oddawane do użytkowania, w jednym z nich działa market Żabka.
Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.

MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM! CESJA UMOWY

OPIS MIESZKANIA: Nowe, mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, w stanie deweloperskim
Jasne i ciche mieszkanie położone w budynku F, w 3 klatce, na 5 piętrze, z balkonem (z widokiem na wewnętrzny, zielony dziedziniec).
Mieszkanie składa się z:
– jasnego pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon – 21,4 m
– sypialni – 10,7 m
– łazienki – 4,53 m
– przedpokoju – 3,59 m
– balkonu – 3,4 m
Mieszkanie w standardzie deweloperskim.
Doskonała oferta inwestycyjna.

BEZ PROWIZJI BIURA

OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

Cena

433 965 PLN

powierzchnia
41.33 m²
piętro
5
pokoje
1
cena m²
10 500 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.