Apartamenty Luksusowe

Nieruchomości luksusowe wyróżnia najlepsza lokalizacja oraz wyjątkowe udogodnienia dla mieszkańców oraz doskonałej jakości wyposażenie.

prestiżowe lokalizacje w centrum miasta
prestiżowe lokalizacje w centrum miasta
luksusowe udogodnienia dla mieszkańców – strefy fitness / strefy klubowe
luksusowe udogodnienia dla mieszkańców – strefy fitness / strefy klubowe
nowoczesny design, najwyższej jakości, komfortowe wyposażenie
nowoczesny design, najwyższej jakości, komfortowe wyposażenie

Nie znalazłeś apartamentu dla siebie?
Sprawdź wszystkie dostępne apartamenty

WYSZUKIWARKA OFERT

Wieżowiec Żagiel

Warszawa, Śródmieście, na ul. Złotej 44

Złota 44 to najbardziej prestiżowy adres w Warszawie – jest to najwyższy rezydencyjny wieżowiec w Unii Europejskiej, zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda, zbudowany w samym sercu stolicy – tuż obok Pałacu Kultury i Nauki oraz Złotych Tarasów. Mieszkańcom oferuje wyjątkowe udogodnienia oraz rozbudowaną strefę klubowo – rekreacyjną. Sprawdź dostępne apartamenty, zamieszkaj na Złotej 44!

Mennica Residence

Warszawa, Wola, na rogu ulic ul. Żelaznej/Grzybowskiej

Zamieszkaj w Mennica Residence – korzystaj z najwyższego standardu i wyjątkowych udogodnień dla mieszkańców! To jeden z najmodniejszych adresów w Warszawie. Nowa inwestycja, położona w ścisłym centrum miasta – na rogu ulic Żelaznej i Grzybowskiej, w pobliżu nowego centrum biznesu – Mennica oferuje mieszkańcom luksusowe apartamenty i komfortową przestrzeń wspólną – sale fitness, boiska do squasha i koszykówki, saunę, jacuzzi oraz pomieszczenia klubowe. Sprawdź dostępne apartamenty!

Platinum Towers

Warszawa, Wola, na ul. Grzybowskiej

Platinum Towers to 2 nowoczesne wieże rezydencyjne w centrum Warszawy, połączone wewnętrznym pasażem handlowo – usługowym. To jeden z najbardziej prestiżowych projektów zrealizowanych w samym centrum Warszawy – przy ulicy Grzybowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Europejskiego oraz centrum biurowego wokół Ronda Daszyńskiego. Mieszkańcy apartamentów w Platinum Towers korzystają z dostępu do hotelowej infrastruktury w przyległym Hotelu Hilton, w tym do prestiżowego Centrum Spa oraz klubu Fitness Holmes Place.

Skontaktuj się z nami, dobierzemy odpowiedni apartament do Twoich potrzeb!