Na Złotej 44 - apartamenty z najbardziej prestiżowym adresem w Warszawie

Zamieszkaj w apartamencie z widokiem na centrum miasta

Przy Złotej 44 wznosi się najbardziej prestiżowy apartamentowiec w Polsce, o wysokości 192 metrów, zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Jest to najwyższy rezydencyjny wieżowiec w Polsce i Unii Europejskiej. Wyróżnia się w panoramie centrum miasta charakterystyczną bryłą przypominającą żagiel.

Apartamenty Premium na wynajem

Możesz zamieszkać w jednym z kilkunastu luksusowo wyposażonych apartamentów. Dostępne mieszkania z 2 sypialniami, z 1 sypialnią oraz typu studio.

Komfortowe, stylowe meble. Nowoczesne eleganckie łazienki. W pełni wyposażone kuchnie. Do tego niespotykane nigdzie indziej udogodnienia dla mieszkańców powodują, komfort mieszkania na Złotej 44 nie ma sobie równych.

Wszystkie apartamenty przy Złotej 44 posiadają ogromne, panoramiczne okna, które zapewniają spektakularne widoki o każdej porze roku, na centrum miasta – Pałac Kultury i Nauki oraz zielone tereny wokoło, wieżowce biurowe wokół Ronda Daszyńskiego, jak również na panoramę dzielnic i Stadion Narodowy.

Luksusowa strefa relaksu

Piętro rekreacyjne – strefa klubowa i rekreacyjna

Całe 8 piętro wieżowca przeznaczono na doskonale wyposażoną przestrzeń rekreacyjną. Ta luksusowa strefa rekreacyjno – biznesowa dostępna jest dla mieszkańców rezydencji i ich gości. Znajdują się tutaj:

 • 25-metrowy, podświetlony basen – największy prywatny, kryty basen w Polsce
 • w  pełni wyposażona siłownia
 • sauna fińska oraz łaźnia i 2 gabinety masażu
 • taras z widokowy od strony Pałacu Kultury, z zewnętrznym jacuzzi i leżakami
 • 2 sale klubowe ( z możliwością aranżacji na salę konferencyjną) oraz kameralna sala kinowa z symulatorem do gry w golfa
 • pokój zabaw dla dzieci

 

Wyjątkowe udogodnienia tylko dla mieszkańców Złota 44

Całodobowa usługa Concierge to ponad standardowa usługa –  wsparcie w codziennym funkcjonowaniu tylko dla mieszkańców Złotej 44.

Budynek wyposażony w stację filtrującą powietrze oraz zaawansowany system wentylacyjny, stację uzdatniania wody, parking rowerowy obejmujący 288 miejsc oraz stację ładowania aut elektrycznych.

System inteligentnego domu umożliwia zdalne sterowanie ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami oraz oświetleniem. Pozwala na ustawienie własnych preferencji co do temperatury i oświetlenia poszczególnych pomieszczeń. System zapewnia też inne udogodnienia: kontakt z Concierge’m czy rezerwację sali klubowej lub kinowej.

LOKALIZACJA

Apartamentowiec zlokalizowany jest przy niewielkiej uliczce Złotej w samym centrum miasta w sąsiedztwie Ronda ONZ , Pałacu Kultury oraz Złotych Tarasów, gwarantuje bezpośredni dostęp do atrakcji tętniącej życiem stolicy. W odległości spaceru luksusowe sklepy znanych marek, najlepsze restauracje, pięciogwiazdkowe hotele. Obok liczne atrakcje – tj. modne kluby, kina, teatry, muzea.

INFORMACJE DLA NAJEMCÓW:

 • Wszystkie apartamenty są obecnie WYNAJĘTE. Brak dostępnych ofert najmu.
 • Apartamenty w pełni wyposażone i umeblowane, położone na różnych piętrach wieżowca
 • Cena najmu zawiera czynsz administracyjny oraz opłaty za media i internet
 • W cenie najmu dostęp do strefy rekreacyjnej dla mieszkańców
 • Wynajęcie miejsca postojowego na parkingu podziemnym – koszt 750 PLN/miesiąc
 • Wynajęcie komórki lokatorskiej – koszt 280 PLN/miesiąc
 • Okres najmu – od 6 miesięcy. Część apartamentów dostępna jest również na krótszy okres – 2, 3 lub 4 miesiące.
 • Mieszkania dla osób niepalących
 • Dostępne również apartamenty nieumeblowane

TRANSPORT I ZAKUPY

TRANSPORT

Centralna lokalizacja budynku zapewnia szybki dojazd do biznesowych centrów miasta oraz do lotniska Chopina. W odległości spaceru obie linie warszawskiego metra i liczne linie autobusowe oraz tramwajowe.

ZAKUPY

Złote Tarasy – ogromne centrum rozrywkowo handlowe znajduje się 50 m od budynku. Znajdziesz tu wszystko co potrzebujesz do codziennego funkcjonowania – restauracje, sklepy, butiki.

KOLEJ

Obok znajduje się Dworzec Centralny PKP, który zapewnia szybkie połączenia kolejowe z głównymi miastami kraju.

Skontaktuj się z nami, zapytaj o inne oferty w okolicy

Warsaw Properties Sp. z o.o.
ul. K. Brodzińskiego 27
01-557 Warszawa

Otwarte:
Poniedziałek – Piątek 9-17

+48 537 500 745