PLATINUM TOWERS

Apartamenty w sąsiedztwie Placu Europejskiego

Platinum Towers to luksusowe budynki o nowoczesnej architekturze, składające się z eleganckich apartamentów, pasażu handlowego oraz 3 poziomowego parkingu. To jeden z najbardziej prestiżowych projektów zrealizowanych w samym centrum Warszawy – przy ulicy Grzybowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Europejskiego oraz centrum biurowego wokół Ronda Daszyńskiego.

Grzybowska - prestiżowa lokalizacja w centrum stolicy

LOKALIZACJA

Luksusowe wieże Platinum Resindence wnoszą się pomiędzy ulicami Grzybowska i Łucka, na warszawskiej Woli, tuż obok PLACU EUROPEJSKIEGO oraz RONDO DASZYŃSKIEGO.

Ta lokalizacja stanowi ścisłe centrum miasta i zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się liczne biurowce i centra biznesowe zlokalizowane przy Rondzie Daszyńskiego – Warsaw Spire oraz Rondo 1. Na przeciwko powstaje jedna dzielnica mieszkalno – usługowo – rozrywkowa – Browary Warszawskie. Doskonały dostęp do transportu miejskiego, punkty gastronomiczne, handlowe i usługowe w pobliżu.

OKOLICA

Wokół budynku dzielnica tętniąca życiem – modne restauracje, kawiarnie oraz sklepy. W bliskiej okolicy wykańczany jest kompleks mieszkalno – biurowy Browary Warszawskie, gdzie powstają nowe punkty gastronomiczne i rozrywkowe. Wyjątkowym miejscem, na kulinarnej mapie Warszawy będzie pobliski kompleks Art Norblin nowoczesna hala gastronomiczna połączona z lokalnym targiem.

W okolicy znajdują się liczne punkty zarówno handlowo-usługowe, szkoły, placówki medyczne oraz centra biznesowe powstałe wokół Rondo Daszyńskiego  – Warsaw Spire oraz Rondo 1.

INFORMACJE DLA NAJEMCÓW:

Obecnie wszystkie apartamenty są WYNAJĘTE. Brak dostępnych ofert najmu.

  • Wynajęcie miejsca postojowego w parkingu podziemnym – koszt 500 zł/miesiąc
  • Internet – najemca, na podstawie umowy najmu, sam zawiera umowę z dostawcą internetu
  • Najemca opłaca energię elektryczną wg. zużycia.
  • Opłaty administracyjne zawierają opłaty ryczałtowe: woda, ogrzewanie, wywóz odpadów komunalnych (w przypadku przekroczenia limitów najemca dopłaca za zużycie ponad limit)
  • Mieszkania dla osób niepalących
  • Apartamenty mają balkony lub loggie

Mieszkańcy mogą korzystać z luksusowego klubu fitness i wellness – Holmes Place Premium, który znajduje się w sąsiednim budynku – Hotelu Hitlon – znajduje się  luksusowy klub fitness i wellness (karnet do zakupienia indywidualnie). Klub na powierzchni ponad 3500 m oferuje najwyższej jakości sprzęt cardio oraz siłowy, bogato wyposażoną strefę funkcjonalną oraz różnorodne zajęcia fitness. Po treningu można odpocząć w strefie relaksu. Znajduje się tutaj 25m basen, jacuzzi oraz sauna sucha i parowa. To idealne miejsce na odprężenie się po ciężkim dniu.

Skontaktuj się z nami, zapytaj o dostępne lokale okolicy

Warsaw Properties Sp. z o.o.
ul. K. Brodzińskiego 27
01-557 Warszawa

Otwarte:
Poniedziałek – Piątek 9-17

+48 537 500 745

+48 537 500 745