La Praga - zamieszkaj na Starej Pradze

Komfortowe mieszkania na wynajem

La Praga – to komfortowy, nowy budynek

Przyjazne miejsce do życia, pracy i odpoczynku.

La Praga to nowy, komfortowy budynek, na terenie Pragi Północ, przy ulicy Radzymińskiej, na spokojnym osiedlu Szmulowizna. Budynek składa się z kompleksu mieszkalnego z nowoczesnymi windami, zielonego patio oraz parkingu podziemnego. Aż 130 mieszkań w tym budynku przeznaczonych jest na najem długoterminowy terminowy. Właściciel budynku przykłada dużą wagę do tworzenia przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni dla każdego mieszkańca. La Praga dedykowana jest osobom ceniącym stabilność wynajmowanych mieszkań oraz komfort obsługi przez profesjonalnego opiekuna najmu.

Funkcjonuje tu zgrana społeczność najemców, która regularnie bierze udział w spotkaniach i imprezach. Wkrótce do ich dyspozycji zostanie oddany klub mieszkańca.

Zostań jednym z naszych najemców! Poznaj swoich sąsiadów! 

 

ZOBACZ DOSTĘPNE APARTAMENTY NA WYNAJEM

INFORMACJE DLA NAJEMCÓW:

DOSTĘPNE TYPY APARTAMENTÓW

 1. mieszkania typu studio z aneksem kuchennym oraz z osobną sypialnią wyposażoną w łóżko z materacem
 2. mieszkania 2 pokojowe – salon z aneksem kuchennym oraz 1 osobna sypialnia wyposażona w łóżko z materacem oraz szafę
 3. mieszkanie 3 pokojowe – z 2 osobnymi sypialniami

WAŻNE INFORMACJE

 • Apartamenty są w pełni umeblowane i wyposażone w nowe sprzęty AGD (zmywarka, pralka, płyta indukcyjna, piekarnik z funkcją mikrofali).
 • Mieszkania położone są w klatkach A, B lub C, na różnych piętrach, z wystawą okien na patio lub na wewnętrzne tereny osiedla.
 • Na wynajem dostępne są również miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie.
 • Mieszkania mają duże okna oraz loggie, balkony lub ogródki.
 • W budynku jest OCHRONA 24h oraz MONITORING
 • Umowy najmu podpisujemy na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia. Maksymalny okres najmu nie jest określony.
 • Najemcy opłacają media wg zużycia: energię elektryczną wg zużycia oraz opłaty za zużycia wody i ogrzewania oraz wywóz śmieci –  zaliczki miesięczne ustalamy na podstawie rozliczeń z administracją budynku.
 • Wymagana jest jednomiesięczna kaucji zwrotna.
 • Akceptujemy zwierzęta domowe.

TRANSPORT I ZAKUPY

TRANSPORT MIEJSKI

Przystanek autobusowy przy samym budynku obsługiwany jest przez aż 4 linie, natomiast zaledwie 4 minutowym spacerem możemy dojść do jednej z 11 linii tramwajowych. Około 600 m dalej znajduje się stacja kolejowa oraz SKM. Trzeba również wspomnieć o możliwości dojścia spacerem do warszawskiego metra – linia M2.

SPOŁECZNOŚĆ MIESZKAŃCÓW

W naszym budynku funkcjonuje zgrana społeczność mieszkańców, która już wkrótce będzie mogła korzystać z klubu mieszkańca na parterze budynku. Community Manager organizuje dla mieszkańców wspólne spotkania – spacery, wycieczki, spływy oraz aktywności kreatywne oraz sportowe. Tu szybko poznasz nowych przyjaciół!

ZAKUPY I CZAS WOLNY

Wokół znajdują się liczne sklepy osiedlowe. Duże centrum handlowe – Galeria Koneser – jest w odległości krótkiego spaceru. Znajdziesz tam liczne punkty gastronomiczne, sklepy oraz moden butiki.

W centrum Koneser organizowane są wystawy, koncerty i liczne imprezy kulturalne. Na terenie Starej i Nowej Pragi znajdziesz też liczne kluby muzyczne, galerie oraz modne restauracje. Okolica jest wyjątkowa – pełna zabytków i wyjątkowego klimatu dawnej Pragi.

Skontaktuj się z nami, zapytaj o dostępne mieszkania

Warsaw Properties Sp. z o.o.
ul. K. Brodzińskiego 27
01-557 Warszawa

Biuro otwarte:
Poniedziałek – Piątek 9-17

537 500 745