Łódź, Fuzja - zamieszkaj w Śródmieściu

Poznaj nową przestrzeń miejską w zrewitalizowanej dzielnicy

Fuzja, to nowa przestrzeń miejska – przyjazna do życia, pracy i odpoczynku.

O FUZJI: Deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem będzie zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia z charakterystycznym wysokim kominem oraz zielony plac wokół. Plac miejski wokół odrestaurowanego budynku ciepłowni oraz 2 budynki są już oddane do użytkowania, w jednym z nich działa market Żabka. Na placu organizowane są cykliczne imprezy, zorganizowano też plac zabaw dla dzieci.

Projekt będzie się składał z budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstają tu nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą docelowo prawie 4 ha.

Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

ZOBACZ DOSTĘPNE APARTAMENTY NA WYNAJEM

INFORMACJE DLA NAJEMCÓW:

DOSTĘPNE TYPY APARTAMENTÓW

 1. mieszkania 2 pokojowe z salonem z aneksem kuchennym oraz z osobną sypialnią wyposażoną w łóżko z materacem
 2. małe mieszkania 2 pokojowe z osobną sypialnią wyposażoną rozkładaną, z osobową sofę
 3. mieszkania typu studio z wnęką sypialną, wyposażoną rozkładaną, z osobową sofę

WAŻNE INFORMACJE

 • Apartamenty są w pełni umeblowane i wyposażone w nowe sprzęty AGD (zmywarka, pralka, płyta indukcyjna lub elektryczna, piekarnik, Smart TV).
 • Dla najemców z własnymi meblami oferujemy mieszkania wykończone, nieumeblowane (w pełni wyposażona kuchnia i łazienka)
 • Mieszkania położone są w budynkach B1 oraz B2, na różnych piętrach, z wystawą okien na patio lub na wewnętrzne tereny osiedla.
 • Apartamenty mają duże okna oraz loggie, balkony lub ogródki.
 • Umowy najmu podpisujemy na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia. Maksymalny okres najmu nie jest określony. Jeżeli chcesz wynająć mieszkanie na krótszy okres skontaktuj się z nami.
 • Najemcy opłacają media wg zużycia: energię elektryczną wg zużycia oraz opłaty za zużycia wody i ogrzewania oraz wywóz śmieci –  zaliczki miesięczne ustalamy na podstawie rozliczeń z administracją budynku.
 • Wymagana jest jednomiesięczna kaucji zwrotna.
 • Akceptujemy zwierzęta domowe.
Zobacz też mieszkania na sprzedaż

TRANSPORT I ZAKUPY

TRANSPORT MIEJSKI

W odległości spaceru liczne linie tramwajowe – przystanek na ul. Piotrkowskiej oraz autobusowe – przy ul. Tymienieckiego oraz Kilińskiego. Łatwy dostęp do transportu miejskiego zapewnia szybkie połączenia z uczelniami i innymi dzielnicami Łodzi.

ZAKUPY

Obecnie na terenie osiedla działa już market Żabka. W najbliższej przyszłości zostaną otwarte liczne sklepy, delikatesy i usługi – od pachnących piekarni na codziennie pyszne śniadania, aż po winoteki i lokale na wyjątkową kolację.

ZWIEDZANIE

Osiedle położone jest dokładnie w połowie ulicy Piotrkowskiej – najbardziej znanej w Polsce łódzkiej ulicy. Fuzja jest idealnym miejscem, od którego można zacząć zwiedzanie miasta i jego najważniejszych zabytków – Księżego Młyna, Muzeum Włókiennictwa czy katedry. Do każdego z tych miejsc dojdziesz w nie więcej niż 10 minut. Stąd blisko jest również do dworców, uczelni oraz centrów handlowych.

Skontaktuj się z nami, zapytaj o dostępne lokale

Warsaw Properties Sp. z o.o.
ul. K. Brodzińskiego 27
01-557 Warszawa

Otwarte:
Poniedziałek – Piątek 9-17

+48 731 788 152