Łódź, Fuzja - zamieszkaj w Śródmieściu

Kup nowe mieszkanie w modnej dzielnicy

Fuzja, to nowa przestrzeń miejska – przyjazna do życia, pracy i odpoczynku.

O FUZJI: Deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem będzie zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia z charakterystycznym wysokim kominem oraz zielony plac wokół. Plac miejski wokół odrestaurowanego budynku ciepłowni oraz 2 budynki są już oddane do użytkowania, w jednym z nich działa market Żabka. Na placu organizowane są cykliczne imprezy, zorganizowano też plac zabaw dla dzieci.

Projekt będzie się składał z budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstają tu nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą docelowo prawie 4 ha.

Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

ZOBACZ DOSTĘPNE MIESZKANIA

ZOBACZ MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ

TYPY MIESZKAŃ zlokalizowanych w budynkach B1 i B2 oraz w budynku F

  1. mieszkania w pełni wykończone i umeblowane, gotowe do najmu lub zamieszkania. Mieszkanie nowe bądź używane.
  2. mieszkania inwestycyjnew pełni wykończone i umeblowane – obecnie wynajęte, przynoszące stały zysk.
  3. mieszkania w stanie deweloperskim w nowym budynku F, klucze odebrane od dewelopera. Mieszkanie gotowe do rozpoczęcia wykończenia.

Skontaktuj się z nami, zapytaj o dostępne lokale

Warsaw Properties Sp. z o.o.
ul. K. Brodzińskiego 27
01-557 Warszawa

Otwarte:
Poniedziałek – Piątek 9-17

+48 513 081 811