Łódź,

Mieszkanie 30 m²

30 metrów
1 pokoje
2 piętro

Wynajem

Cena

1 800 PLN

cena za m²

60 PLN

O FUZJI:  Deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem jest zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia i plac miejski wokół. Obecnie kolejne budynki są już oddane do użytkowania, w jednym z nich działa market Żabka.

Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.

OPIS MIESZKANIA: Nowe, eleganckie mieszkanie typu studio, w pełni umeblowane.
Jasne i ciche mieszkanie położone w budynku B2 (od ulicy Milionowej) na 2 piętrze, z balkonem (z widokiem na główny plac inwestycji oraz zrewitalizowany budynek elektrociepłowni).
Studio jest w pełni przygotowane do codziennego funkcjonowania, składa się z:
– jasnego pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon
– aneks wyposażony w płytę elektryczną, piekarnik, zmywarkę i lodówkę w zabudowie oraz stół z krzesłami
– wnęki sypialnej wyposażonej w wygodną, dużą rozkładaną sofę (z pojemnikiem na pościel), szafę, szafkę RTV oraz telewizor z funkcją SMART
– komfortowej łazienki z prysznicem i pralką

Czynsz najmu: 1800 PLN / miesięcznie.
Opłaty administracyjne oraz koszty mediów licznikowych tj ogrzewanie i woda oraz wywóz śmieci – 550 PLN/ miesięcznie
Najemca opłaca energię elektryczną wg zużycia.
Kaucja: 2350 PLN
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja  – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

Cena

1 800 PLN

powierzchnia
30.19 m²
piętro
2
pokoje
1
cena m²
60 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.