Warszawa, Mokotów

Mieszkanie 21 m²

21 metrów
1 pokoje
2 piętro

Wynajem

Cena

2 400 PLN

cena za m²

114 PLN

Piękna i komfortowa kawalerka w samym sercu Starego Mokotowa, spacerem do metra.

STARY MOKOTÓW | STYLOWA KAWALERKA Z DUŻYM OKNEM | ZIELONA ULICZKA – FALĘCKA | METRO RACŁAWICKA | 2 PIĘTRO

BUDYNEK: Kameralny budynek mieszkalny, 7 piętrowy z windą, w bardzo dobrym stanie technicznym położony przy bardzo spokojnej ulicy Falęckiej (pomiędzy ulicami Madalińskiego i Różaną). Budynek otoczony zielenią i historyczną zabudową Starego Mokotowa. Lokalizacja pozwala na swobodną komunikację z całym miastem – w pobliżu przebiega linia metra oraz liczne linie autobusowe i tramwajowe. 

MIESZKANIE: jasna, kompaktowa kawalarka z dużym oknem (3 częściowe okno balkonowe) położona jest na 2 pietrze budynku z windą. Mieszkanie jest po remoncie – czeka na pierwszego najemcę.
Nowe umeblowanie, nowa łazienka, nowa kuchnia – wszystko wykonane z dużą starannością z materiałów wysokiej jakości.
– pokój z aneksem kuchenny – wyposażony w rozkładaną sofę, dużą szafę, stół i 2 krzesła
– aneks kuchenny – lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna oraz kuchenka mikrofalowa
– łazienka z kabiną prysznicową i pralką
– ogromne okno balkonowe z widokiem na zieleń (bez balkonu, tzw. balkon "francuski")
Mieszkanie nowe, idealne dla 1 osoby (bez zwierząt).

Cena najmu 2400 PLN/miesięcznie. Opłaty administracyjne z zaliczkami na media (woda, ogrzewanie, wywóz śmieci):  412 PLN. Kaucja:  2800 PLN
Najem na min. 12 miesięcy.
Najemca opłaca energię elektryczną wg zużycia oraz ewentualne niedopłaty wynikające ze zużycia wody i ogrzewania (rozliczane raz w roku na podstawie rozliczeń z administracji).

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

LOKALIZACJA: Górny Mokotów to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie, w okolicy zachowała się dawna zabudowa miejska oraz liczne parki oraz skwery. Wokół budynku elegancka dzielnica z pełną infrastrukturą miejską (restauracje, kawiarnie, sklepy, lokale usługowe, szkoły, przychodnie, szpital ), doskonale skomunikowana z centrum miasta i innymi dzielnicami. Niedaleko Szkoła Główna Handlowa oraz liczne szkoły podstawowe oraz renomowane licea. Ulica Falęcka leży w otoczeniu historycznych budynków Starego Mokotowa, w pobliżu parków – Morskie Oko, Park Szustrów, Park Dreszera. Najmłodsi mieszkańcy z pewnością polubią zrewitalizowany Ogród Jordanowski oraz pobliski Teatr Guliwer.

TRANSPORT: Doskonały punkt komunikacyjny – przystanek metra Racławicka w odległości spaceru. W pobliżu liczne przystanki autobusowe oraz tramwajowe. Bardzo blisko duże arterie komunikacyjne – ulica Puławska oraz Aleja Niepodległości.

Cena

2 400 PLN

powierzchnia
21 m²
piętro
2
pokoje
1
cena m²
114 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.