Łódź, Łódź-Śródmieście

Mieszkanie 37 m²

37 metrów
2 pokoje
3 piętro

Wynajem

Cena

2 100 PLN

cena za m²

58 PLN

NOWE OSIEDLE FUZJA, NOWY BUDYNEK F | STYLOWY APARTAMENT Z OSOBNĄ SYPIALNIĄ | PEŁNE WYPOSAŻENIE | BALKON Z WIDOKIEM NA SPOKOJNE TERENY WOKÓŁ OSIEDLA
Mieszkanie jest zupełnie nowe, czeka na pierwszego najemcę.
BEZ PROWIZJI od najemcy! Umów się na oglądanie.

OPIS MIESZKANIA: Komfortowe mieszkanie  2 pokojowe wykończone w modnym stylu LOFT. Położone w nowym budynku F, na 3 piętrze, na nowym osiedlu Fuzja, z balkonem (z widokiem na zielone patio).
Apartament jest przygotowany do codziennego funkcjonowania, składa się jasnego pokoju z aneksem kuchennym i osobnej sypialni.
– aneks kuchenny wyposażony w płytę elektryczną, piekarnik, zmywarkę i lodówkę w zabudowie oraz stół z krzesłami
– część wypoczynkowa z rozkładaną sofą, dywanem i dodatkami
– osobna, wygodna sypialnia – z podwójnym łóżkiem z materacem, biurkiem oraz dużą szafą
– komfortowa łazienka z prysznicem i pralką
– balkon z widokiem na wewnętrzne, zielone patio.
Nowe umeblowanie, nowe AGD – czeka na pierwszego najemcę.
Czynsz najmu: 2100 PLN / miesięcznie.
Opłaty administracyjne oraz koszty mediów licznikowych tj ogrzewanie i woda oraz wywóz śmieci – 550 PLN/ miesięcznie
Najemca opłaca energię elektryczną wg zużycia.
Kaucja: 2650 PLN
Oferta bez prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

O FUZJI:  Deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem jest odrestaurowana, secesyjna elektrociepłownia i plac miejski obok niej (z placem zabaw, miejscem dla rolkarzy, miejsce spotkań i spacerów dla mieszkańców).
Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.

OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja  – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

Cena

2 100 PLN

powierzchnia
37 m²
piętro
3
pokoje
2
cena m²
58 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.