Łódź, Łódź-Widzew

Mieszkanie 36 m²

36 metrów
1 pokoje
2 piętro

Sprzedaż

Cena

399 000 PLN

cena za m²

10 807 PLN

O FUZJI: Deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem będzie zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia i plac wokół. Obecnie kolejne budynki są już oddawane do użytkowania, w jednym z nich działa market Żabka.
Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.

MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM! – CESJA UMOWY

OPIS MIESZKANIA: Nowe, mieszkanie typu studio z balkonem, w stanie deweloperskim. Bardzo korzystny rozkład! Mieszkanie położone w nowym budynku F, na 2 piętrze (z widokiem na tereny osiedla).
Mieszkanie składa się z:
– jasnego pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, z możliwością własnej aranżacji – 28,38 m
– łazienki – 4.93 m
– przedpokoju z miejscem na szafę – 2,96 m
– balkonu typu loggia – 4,2 m
Mieszkanie w standardzie deweloperskim.
Doskonała oferta inwestycyjna.
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

Cena

399 000 PLN

powierzchnia
36.92 m²
piętro
2
pokoje
1
cena m²
10 807 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.