Inspire, Katowice - zamieszkaj w Dolinie 3 Stawów

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu - nad stawami, 3 kroki od centrum miasta. Komfortowe mieszkania na wynajem

MIESZKANIA NA WYNAJEM w wyjątkowej lokalizacji –  w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych w DOLINIE 3 STAWÓW

Nowe osiedle INSPIRE powstaje w jednej z najlepszych lokalizacji – w Dolinie 3 Stawów – bardzo blisko od centrum miasta (2 km do katowickiego Rynku). Zielona okolica wokół sprzyja odpoczynkowi i rekreacji. Połączenie naturalnych warunków z infrastrukturą wypoczynkową zadowoli wszystkich; dzieci i dorosłych – ścieżki rowerowe, biegowe i piesze wokół stawów, naturalne łowiska, rolkostrada oraz plac zabaw dla najmłodszych i wewnętrzne patio.
INSPIRE to Inspirujące miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu po pracy i szkole z dodatkowym atutem – szybkim wyjazdem w każdym kierunku aglomeracji.

Nowoczesne osiedle, liczne udogodnienia dla mieszkańców

Budynki zaprojektowano z wyjątkową starannością i dbałością o detal. Balkony, loggie i tarasy zostały wkomponowane w bryłę budynków. Osiedle będzie monitorowane i chronione, a cały teren ogrodzony z bramą wjazdową. Dodatkowo wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w system videodomofonowy oraz drzwi antywłamaniowe. Docelowo powstanie 450 mieszkań w 7 budynkach. Obecnie budynek A jest już oddany do użytkowania i zamieszkały, tam właśnie na różnych piętrach znajdują się oferowane mieszkania.

Na osiedlu powstają liczne udogodnienia: tereny zielone wokół budynków mieszkalnych i zielona strefa do wspólnej rekreacji mieszkańców. Centralną częścią strefy rekreacyjnej jest wąwóz spacerowy. W budynku funkcjonuje strefa mieszkańca z salą spotkań (bilard, piłkarzyki) oraz salą fitness. Planowana jest również darmowa wypożyczalnia rowerów i pojazdów elektrycznych. Dodatkowo planowane są punkty do zasilania pojazdów elektrycznych, wózkarnia i rowerownia, serwis rowerowy, oraz instalacje fotowoltaiczne.

Dokonała lokalizacja

Osiedle Inspire położone jest w wyjątkowym miejscu – to zielone, spokojne miejsce w samym sercu miasta.

Główne atuty tej lokalizacja to:
bliskość centrum miasta – tylko 2 km do katowickiego rynku, w okolicy liczne centra handlowe i arterie komunikacyjne
– obok rozległe tereny rekreacyjne wokół stawów i na terenie osiedla, które zadowolą wszystkich; dzieci i dorosłych – ścieżki rowerowe, biegowe i piesze wokół stawów, naturalne łowiska, rolkostrada oraz plac zabaw dla najmłodszych i wewnętrzne patio
– z drugiej strony budynku – doskonale zorganizowane osiedle – z pełną infrastrukturą miejską – szkoły, sklepy, lokale usługowe i placówki medyczne

INFORMACJE DLA NAJEMCÓW:

Jeśli chcesz zobaczyć mieszkania, zadzwoń: Marcin Natanek +48 734 489 366

O mieszkaniach:

  • Mieszkania 2 pokojowe z salonem z aneksem kuchennym oraz z osobną sypialnią wyposażoną w łóżko z materacem
  • Apartamenty są w pełni umeblowane i wyposażone w nowe sprzęty AGD (zmywarka, pralka, płyta indukcyjna lub elektryczna, piekarnik).
  • Położone są w budynku A, na różnych piętrach, z widokiem z okien na zieloną ścieżkę spacerową oraz stawy
  • Część mieszkań ma dodatkowo dużą garderobę wyposażoną w obszerne szafy
  • Mieszkania mają duże balkony (typu loggia), większość z ładnym, spokojnym widokiem na zieleń i stawy
  • Do mieszkań przypisane są miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie

Ważne informacje

  • Umowy najmu podpisujemy na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia. Maksymalny okres najmu nie jest określony. Jeżeli chcesz wynająć mieszkanie na krótszy okres skontaktuj się z nami.
  • Najemcy opłacają opłaty administracyjne oraz media wg zużycia: energię elektryczną wg zużycia oraz opłaty za zużycia wody i ogrzewania oraz wywóz śmieci –  zaliczki miesięczne ustalamy na podstawie rozliczeń z administracją budynku.
  • Wymagana jest jednomiesięczna kaucji zwrotna.
  • Akceptujemy zwierzęta domowe.

Skontaktuj się z nami, zapytaj o dostępne lokale

Warsaw Properties Sp. z o.o.
ul. K. Brodzińskiego 27
01-557 Warszawa

Otwarte:
Poniedziałek – Piątek 9-17

+48 731 788 152

w sprawie oglądania mieszkań:
Marcin Natanek + 48 734 489 366