SOHO FACTORY

idealne mieszkania inwestycyjne - nowe i wykończone

Nowoczesne apartamenty w nowym budynku na Pradze na osiedlu SOHO FACTORY. Mieszkania zlokalizowane są w 3 nowych budynkach – FENIKS, VERBEL, 18 położonych przy ul. Żupniczej.

DOKONAŁA LOKALIZACJA – STARA PRAGA

STARA PRAGA I SOHO FACTORY

Apartamentowce Feniks i Vebel położone są w centralnej części starej Pragi, w dobrze skomunikowanym miejscu. Tuż obok awangardowych terenów Soho Factory, niedaleko Dworca PKP Warszawa Wschodnia. W odległości kilkuset metrów znajduje się Muzeum Neonów oraz Uniwersytet SWPS.

Tereny wokół Soho Factory przechodzą w ostatnich latach intensywną rewitalizację. Nowe osiedla mieszkaniowe wpisują się w panoramę starej Pragi, tworząc przestrzeń pełną dynamiki i kontrastów. SOHO FACTORY to awangardowa przestrzeń dla kultury i biznesu. Postindustrialne obiekty zamieniono w artystyczną przestrzeń, utrzymując loftowy charakter obiektów. Funkcjonują tu modne kluby, restauracje, galerie, teatry i kina. Organizowane są liczne wydarzenia, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

OKOLICA

W pobliżu jest wiele sklepów, w których można zrobić codzienne zakupy, niedaleko jest też Bazar Różyckiego i centrum handlowe Galeria Wileńska. W okolicy są liczne przedszkola i szkoły. Przy ulicy Brzeskiej, w budynku dawnego szpitala kolejowego, działa Praskie Centrum Medyczne.

Najbliższe sąsiedztwo oferuje wiele ciekawych miejsc do wypoczynku. W okolicy znajduje się kryta pływalnia z basenem sportowym. Latem wystarczy spacer, aby się znaleźć na nadwiślańskiej plaży i skorzystać z oferty działających tam modnych klubów – takich jak „La Playa”, „Plażowa” i „Temat Rzeka”, czy na tętniącej życiem ulicy Ząbkowskiej z jej klimatycznymi pubami. Można też miło spędzić czas w jednym z dwóch parków: Skaryszewskim lub Praskim, czy wybrać się na wycieczkę ZOO.

TRANSPORT

TRANSPORT MIEJSKI

W pobliżu przystanek autobusowy (Chodakowska 01) – linie 123, 173, 202 zapewniają wygodny dojazd do stacji metra Stadion Narodowy. Najbliższy przystanek tramwajowy (Gocławska) położony jest 850 m od budynku. Metro Stadion Narodowy w odległości 20 min piechotą lub autobusem lub tramwajem.

ZAKUPY

W budynku FENIKS na parterze znajduje się market Żabka. W pobliżu jest wiele sklepów, w których można zrobić codzienne zakupy, niedaleko jest też Bazar Różyckiego i centrum handlowe Galeria Wileńska.

PKP

Do stacji PKP – Warszawa Wschodnia można dojść spacerem w 10 minut.

Skontaktuj się z nami, zapytaj o dostępne lokale

Biuro najmu

Warsaw Properties Sp. z o.o.
ul. K. Brodzińskiego 27
01-557 Warszawa

Otwarte:
Poniedziałek – Piątek 9-17

+48 537 500 745

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami