Inspire, Katowice - zamieszkaj w Dolinie 3 Stawów

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu - nad stawami, 3 kroki od centrum miasta. Dostępne małe mieszkania, atracyjne ceny - już od 9800 zł/m.

OSIEDLE w wyjątkowej lokalizacji –  w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych w DOLINIE 3 STAWÓW

INSPIRE powstaje w jednej z najlepszych lokalizacji – w Dolinie 3 Stawów – bardzo blisko od centrum miasta (2 km do katowickiego Rynku). Zielona okolica wokół sprzyja odpoczynkowi i rekreacji. Połączenie naturalnych warunków z infrastrukturą wypoczynkową zadowoli wszystkich; dzieci i dorosłych – ścieżki rowerowe, biegowe i piesze wokół stawów, naturalne łowiska, rolkostrada oraz plac zabaw dla najmłodszych i wewnętrzne patio.
INSPIRE to Inspirujące miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu po pracy i szkole z dodatkowym atutem – szybkim wyjazdem w każdym kierunku aglomeracji.

Nowoczesne, funkcjonalne budynki

Budynki zaprojektowano z wyjątkową starannością i dbałością o detal. Balkony, loggie i tarasy zostały wkomponowane w bryłę budynków. Osiedle będzie monitorowane i chronione, a cały teren ogrodzony z bramą wjazdową. Dodatkowo wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w system videodomofonowy oraz drzwi antywłamaniowe. Docelowo powstanie 450 mieszkań w 7 budynkach. Wszystkie o funkcjonalnych rozkładach z możliwością łączenia. Dzięki dużym przeszkleniom okiennym (o wys. do 2,5 m) pomieszczenia będą bardzo dobrze doświetlone.

Tylko u nas OSTATNIE wolne mieszkania w 1 etapie osiedla – położone w budynku A w wyjątkowych cenach – o ok. 15 % niższych niż w kolejnych etapach inwestycji. Planowane odbiory w 1 kwartale 2021 roku. Zobacz ofertę mieszkań w galerii poniżej!

Liczne udogodnienia dla mieszkańców

Na osiedlu powstaną udogodnienia: tereny zielone wokół budynków mieszkalnych i zielona strefa do wspólnej rekreacji mieszkańców. Centralną częścią strefy rekreacyjnej ma być wąwóz spacerowy.

Postanie też strefa mieszkańca z salą spotkań  (bilard, piłkarzyki), salą fitness, darmową wypożyczalnią rowerów i pojazdów elektrycznych.

Dodatkowo planowane są punkty do zasilania pojazdów elektrycznych, wózkarnia i rowerownia, serwis rowerowy, urządzenia do oczyszczania powietrza w każdym mieszkaniu, instalacje fotowoltaiczne.

TYLKO U NAS - MIESZKANIA W 1 ETAPIE

  • Dostępne mieszkania położone w 1 etapie osiedla – w budynku A
  • Korzystne rozkłady – mieszkania typu studio (kawalerki) oraz mieszkania 2 pokojowe
  • Atrakcyjne ceny!

Skontaktuj się z nami, zapytaj o dostępne lokale

Warsaw Properties Sp. z o.o.
ul. K. Brodzińskiego 27
01-557 Warszawa

Otwarte:
Poniedziałek – Piątek 9-17

+48 513 081 811