PERECA 11

Lubisz miejskie życie? Pereca 11 jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Zamieszkaj w samym centrum Warszawy, tuż obok ronda ONZ! Na piechotę dojdziesz do większości biurowców Centralnego Dystryktu Biznesowego (CBD), sklepów, restauracji, centrum handlowego „Złote Tarasy”.

NASZE MIESZKANIA

W naszej ofercie znajdziesz mieszkania na wynajem o zróżnicowanych powierzchniach od 36 do 90 m2. Wszystkie mieszkania są wykończone i w większości umeblowane.
Masz swoje meble lub chcesz sam zaaranżować swoje mieszkanie? Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy również mieszkania nieumeblowane.
Wszystkie mieszkania mają balkony bądź loggie, a największe z nich tarasy. W budynku znajduje się garaż podziemny, a w nim miejsca parkingowe dla samochodów oraz miejsca postojowe na 200 rowerów.

OKOLICA

Pereca 11 jest idealnym miejscem dla Ciebie – budynek mieści się w samym centrum miasta – obok Ronda ONZ, przy spokojnej ulicy Pereca. Na piechotę dojdziesz do większości biurowców Centralnego Dystryktu Biznesowego(CBD), Pałacu Kultury, Dworca Centralnego PKP oraz centrum handlowo – rozrywkowego Złotych Tarasów. Trudno o lepszą lokalizację.
Wokół budynku osiedle „Za Żelazną Bramą” – okolica z pełną miejską infrastrukturą. Sklepy, restauracje, kawiarnie, kluby sportowe, kina i galerie – wszystko dosłownie kilka kroków od Twojego mieszkania.
Doskonała komunikacja – metro przystanek Rondo ONZ, liczne linie autobusowe i tramwajowe – pozwoli Ci szybko i wygodnie dotrzeć do każdej dzielnicy Warszawy.

INFORMACJE DLA NAJEMCÓW:

  •  Większość mieszkań jest w pełni umeblowana. W ofercie mamy również mieszkania bez mebli ruchomych. Wszystkie mieszkania mają wyposażoną kuchnię i łazienkę.
  • Większość mieszkań ma balkony bądź loggie, a największe z nich tarasy.
  • Najemca oprócz miesięcznego czynszu najmu pokrywa koszty zużycia mediów (woda, ogrzewanie, wywóz śmieci) oraz koszty utrzymania części wspólnych. Opłata za prąd jest naliczona osobno.
  • Dostęp do internetu – w cenie najmu.
  • Możliwość wynajęcia miejsca postojowego (opcjonalnie) – w cenie 307,50 zł (250 zł +23% VAT).
  • Od najemcy nie jest pobierana prowizja przy podpisaniu umowy najmu.
  • Umowy najmu podpisujemy na minimum 12 miesięcy. Maksymalny okres najmu nie jest określony. Jeżeli chcesz wynająć mieszkanie na krótszy okres skontaktuj się z nami.
  • W budynku znajduje się 200 miejsc parkingowych dla rowerów, są one dostępne dla każdego wynajmującego bez dodatkowych opłat.

TRANSPORT I ZAKUPY

TRANSPORT MIEJSKI

Jeden z najważniejszych węzłów komunikacyjnych stolicy – METRO RONDO ONZ – do którego dojdziesz w kilka minut. Do wyboru będziesz mieć linię metra M2 (łącząca obydwa brzegi Warszawy), wiele linii tramwajowych i autobusowych.

ZAKUPY

W pobliżu budynku liczne sklepy lokalne – piekarnia, market Żabka, market Biedronka. W odległości spaceru Hala Mirowska z rozległymi targowiskami i stoiskami street food.

KOLEJ

W odległości spaceru Dworzec Centralny PKP, który zapewnia szybkie połączenia kolejowe z głównymi miastami kraju.

Skontaktuj się z nami, zapytaj o dostępne lokale

Biuro najmu

Warsaw Properties Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 61 Lok. 206
01-031 Warszawa

Otwarte:
Poniedziałek – Piątek 9-17

+48 731 788 152