Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie 49 m²

49 metrów
2 pokoje
4 piętro

Sprzedaż

Cena

998 000 PLN

cena za m²

20 367 PLN

Luksusowy i stylowy apartament położony w nowoczesnym budynku – Rezydencja Warecka – przy skrzyżowaniu ul. Wareckiej z ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Niezwykle piękna i cicha lokalizacja, jedna z najbardziej prestiżowych w Warszawie, położona w samym centrum miasta, 3 kroki od Nowego Światu, niedaleko Placu Powstańców Warszawy.

Śródmieście | 49 m2 | 4 piętro | Ścisłe Centrum | Rezydencja z 2007 roku | Metro | Rezydencja Warecka | Nowy Świat

APARTAMENT: Położony na 4 piętrze eleganckiej rezydencji w spokojnej i eleganckiej części Śródmieścia. Wykończony w materiałach najwyższej jakości, utrzymany w stonowanej eleganckiej kolorystyce.
– salon (23 m2) z wyjściem na duży balkon (9 m2) z ekspozycją południową
– kuchnia, półotwarta i w pełni wyposażona (piekarnik, mikrofalówka, lodówka, naczynia kuchenne, zastawa stołowa)
– sypialnia (13 m2) z garderobą (3 m2) z ekspozycją południową
– łazienka (4 m2) z prysznicem, pralką
W pełni umeblowany i wyposażony apartament – gotowy do zamieszkania. Apartament aktualnie jest wynajmowany.

BUDYNEK: Rezydencja Warecka to 8-piętrowy reprezentacyjny apartamentowiec, położony jest w jednej z najbardziej prestiżowych części dzielnicy Śródmieście – pomiędzy Nowym Światem a Placem Powstańców Warszawy. Wybudowany w roku 2007, w rezydencyjnym stylu, wkomponowuje się w historyczną zabudowę dzielnicy. W bliskiej okolicy – zespół budynków Narodowy Bank Polski, gmach Fundacja Galerii Foksal oraz Naczelny Sąd Administracyjny. Budynek chroniony i monitorowany. Recepcja z portierami, dbającymi o bezpieczeństwo, wygodę i przede wszystkim prywatność mieszkańców to kolejny atut tej nieruchomości.

LOKALIZACJA: Jedna z najbardziej prestiżowych miejsc w stolicy. Usytuowana w cichej enklawie stylowych budynków mieszkaniowych, z dala od zgiełku – a jednak w bardzo niedalekiej odległości od stacji Metro Nowy Świat, Starówki, ulicy Chmielnej, wielu modnych restauracji, barów, klubów, tras spacerowych i sklepów, czy też zapewniającej nocną rozrywkę – ulicy Mazowieckiej. Lokalizacja pozwala na doskonały dojazd samochodem oraz transportem publicznym.

DODATKOWE INFORMACJE: Pełna własność z KW. Miesięczny czynsz administracyjny: 1 032,84 zł (z zaliczkami na media i funduszem remontowym). Dodatkowe płatne miejsce w garażu podziemnym (100 tys. PLN).
Idealny do zakupu dla celów własnych lub inwestycyjnie – możliwość przejęcia aktualnej umowy najmu.

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Cena

998 000 PLN

powierzchnia
49 m²
piętro
4
pokoje
2
cena m²
20 367 PLN
parking
Tak

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.