Warszawa, Wola

Mieszkanie 38 m²

38 metrów
2 pokoje
9 piętro

Sprzedaż

Cena

576 000 PLN

cena za m²

15 000 PLN

CHŁODNA 15 | 9 piętro | OSIEDLE ZA ŻELAZNĄ BRAMĄ | CENTRUM | KOMFORTOWE 2 POKOJE | W PEŁNI WYPOSAŻONE PO GENERALNYM REMONCIE

Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, w zielonej części Osiedla za Żelazną Bramą, po generalnym remoncie. Położone w centrum miasta, 3 kroki od Hali Mirowskiej. IDEALNE dla pary lub INWESTYCYJNIE pod wynajem.
Obecnie mieszkanie jest wynajęte.

OPIS MIESZKANIA: Jasne i nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m, położone na 9 piętrze 15-kondygnacyjnego budynku wyposażonego w 2 windy i domofon.
– Mieszkanie przearanżowane i wyremontowane, wymienione wszystkie instalacje na nowe.
– Składa się z dużego pokoju (16 m), osobnej sypialni (9,5 m), nowoczesnej łazienki z prysznicem, kuchni oraz przedpokoju z szafą.
– Wszystkie pomieszczenia wyposażone w meble i niezbędne sprzęty AGD.
– Pokoje nieprzechodnie.
Idealne mieszkanie dla osób, które lubią mieszkać blisko centrum miasta. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych.
Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z KW, bez obciążeń.

BUDYNEK: osiedle Za Żelazną Bramą to jedno z najbardziej znanym polskich osiedli, zlokalizowane w centrum miasta, wybudowane w 1972 roku. Charakterystyczne budynku otoczone są zielenią, w pobliżu liczne skwery i parki. W okolicy – liczne lokale usługowe i handlowe, szkoły, przedszkole, przychodnie. Ulica Chłodna w ostatnich latach została zrewitalizowana – powstał elegancki skwer z kawiarniami i restauracjami wokół kościoła sw Andrzeja.

LOKALIZACJA: Bliskie sąsiedztwo centrum miasta, w odległości spaceru od Hali Mirowskiej oraz Placu Europejskiego. Wokół budynku dzielnica tętniąca życiem – liczne punkty gastronomiczne, piekarnie i sklepy, usługi. Miłośnicy slowfood i lokalnego jedzenia z pewnością docenią bliskość Hali Mirowskiej oraz licznych restauracji. Do nowego centrum biznesu – ulicy Grzybowskiej, Placu Europejskiego i Ronda Daszyńskiego – odległość spaceru.

KOMUNIKACJA: blisko transportu publicznego –  liczne autobusy i linie tramwajowe gwarantują mieszkańcom dogodne połączenia ze wszystkimi dzielnicami miasta. Metro: spacerem 10 minut.

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Cena

576 000 PLN

powierzchnia
38.4 m²
piętro
9
pokoje
2
cena m²
15 000 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.