Warszawa, Wilanów

Mieszkanie 114 m²

114 metrów
5 pokoje
4 piętro

Wynajem

Cena

10 000 PLN

cena za m²

88 PLN

Duży, przestronny apartament w Miasteczku Wilanów – przy Alei Wilanowskiej w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym nad potokiem  w samym sercu Miasteczka Wilanów.

MIASTECZKO WILANÓW | 114 m | ALEJA WILANOWSKA | 5 POKOI + OSOBNA KUCHNIA | 2 ŁAZIENKI  + TOALETA | 2 BALKONY | 4 PIĘTRO |  APARTAMENT UMEBLOWANY | BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY

LOKALIZACJA: Apartament zlokalizowany na 4 piętrze nowoczesnego osiedla mieszkaniowego położonego nad Potokiem Służewieckim, w bliskim sąsiedztwie rozległych terenów rekreacyjnych – plaża wilanowska z palcami zabaw dla dzieci, liczne ścieżki rowerowe i spacerowe, tereny rekreacyjne Royal Wilanów oraz Park i Pałac w Wilanowie. Osiedle doskonale skomunikowane – tuż przy alei Wilanowskiej.  Pomiędzy kameralnymi budynkami osiedla znajdują się ładnie zagospodarowane ścieżki spacerowe z miejscami zabaw dla dzieci. Wokół pełna infrastruktura miejska: sklepy, lokale usługowe, restauracje, piekarnie, bistra. Osiedle posiada całodobową recepcję oraz ochronę, jest stale monitorowane.

OPIS APARTAMENTU:  Jasny i komfortowy, 5-pokojowy apartament – podzielony na 3 strefy:
– strefa wspólna/dzienna – kuchnia, duży salon z wyjściem na duży balkon 16,5 m (wystawa południowa), osobna toaleta z umywalką
– strefa rodziców – oddzielona przesuwnymi drzwiami – sypialnia z podwójnym łóżkiem i dużą szafą, duży gabinet z wyjściem na drugi, oszklony balkon, garderoba, łazienka z prysznicem
– strefa dzieci – 2 osobne, w pełni umeblowane sypialnie, łazienka z wanną i 2 umywalkami
– przedpokój z dużą szafą
Apartament ma 2 balkony 
– większy (16,5 m) częściowo zadaszony z widokiem na tereny zielone osiedla (wejście z salonu)
– mniejszy (6,5 m) w pełni przeszklony (zimowy ogród), z wejściem z gabinetu i sypialni dzieci – z widokiem na potok służewiecki i Aleję Wilanowską
W mieszkaniu są liczne szafy – w przedpokoju oraz z dalszych częściach mieszkalnych
2 łazienki (jedna z prysznicem, druga z wanną) oraz osobna toaleta
Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym, w cenie najmu. Opcja wynajęcia 3ciego miejsca w cenie – 300 PLN/miesięcznie.

Cena najmu: 10000 PLN. 
Czynsz administracyjny, ogrzewanie, zaliczki na wodę, wywóz śmieci – 2000 PLN
Najemca opłaca energię elektryczną wg zużycia oraz ewentualne niedopłaty wynikające ze zużycia.
W cenie najmu internet i pakiet TV.
Wynajem na min. 12 miesięcy lub 24 miesiące
Oferta bez prowizji od najemcy.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OKOLICA: Osiedle to nowoczesny kompleks mieszkaniowy położony obok Alei Wilanowskiej, w pobliżu licznych ścieżek spacerowych i rowerowych. Miasteczko oferuje mieszkańcom pełną infrastrukturę miejską – liczne restauracje, kawiarnie, lokale usługowe, centra medyczne, szpital Medicover, ośrodki kultury. Wyróżnia się najbardziej urozmaiconą ofertą edukacyjną – można wybierać wśród prestiżowych szkół międzynarodowych i placówek państwowych. W niewielkiej odległości – szkoły prywatne i państwowe, liczne przedszkola oraz żłobki.

W pobliżu atrakcyjne tereny rekreacyjne – Park i Pałac w Wilanowie, Park Kultury w Powsinie, Las Kabacki, Jeziorko Czerniakowskie. Wilanów to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy oferująca komfortowe warunki do życia i wypoczynku po pracy.

KOMUNIKACJA: Miasteczko Wilanów jest dobrze skomunikowane z centrum Warszawy – zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Otwarta w sąsiedztwie obwodnica Warszawy usprawnia dojazd do innych dzielnic miasta i wyjazd na trasy szybkiego ruchu. Wyjazd z Miasteczka na Aleję Wilanowską – tuż przy osiedlu!

Cena

10 000 PLN

powierzchnia
114 m²
piętro
4
pokoje
5
cena m²
88 PLN
parking
Tak

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.