Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie 42 m²

42 metrów
2 pokoje
1 piętro

Wynajem

Cena

3 900 PLN

cena za m²

93 PLN

WYJĄTKOWA OFERTA! 2 POKOJOWY, STYLOWY APARTAMENT NA STARYM MIEŚCIE.
Możliwość domeblowania wg. potrzeb najemcy

Jasny i stylowy apartament na Starym Mieście, położony w historycznej kamienicy na 1 piętrze, z widokiem na Szeroki Dunaj. Apartament po remoncie – nowa łazienka, nowa kuchnia.

STARE MIASTO | 42 M |  STYLOWE 2 POKOJE PO REMONCIE | 1 PIĘTRO | HISTORYCZNA KAMIENICA W SĄSIEDZTWIE RYNKU STAREGO MIASTA | MOŻLIWOŚĆ UMEBLOWANIA

LOKALIZACJA: W sercu Starego Miasta, na terenie o ograniczonym ruchu kołowym. Mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej zabudowie Starego Miasta obok Rynku Starego Miasta. W odległości 2 minut parkingi ogólnodostępne przy ul. Podwale.

BUDYNEK: Historyczna kamienica w obrębie Starego Miasta, przy uliczce dochodzącej do Rynku Starego Miasta. Wokół zabudowa staromiejska wpisana na listę UNESCO i najpopularniejsze trasy spacerowe miasta.

OPIS APARTAMENTU: Stylowe i jasne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w zabytkowym budynku. Mieszkanie ma 5 dużych okien z widokiem na staromiejskie kamienice. Wyjątkowy widok z okien i historyczny klimat tego miejsca doceni każdy, kto poszukuje mieszkania o wyjątkowych walorach. Mieszkanie składa się z salonu z 4 oknami połączonego z nowym aneksem kuchennym, osobnej, jasnej sypialni oraz nowoczesnej łazienki z wanną oraz pralko-suszarką.

Mieszkanie świeżo po remoncie, możliwość umeblowania wg potrzeb najemcy.
W mieszkaniu są pojemne szafy – w sypialni oraz w przedpokoju

OPŁATY: Cena najmu: 3900 PLN. 
Czynsz administracyjny oraz zaliczki na media – na wodę, ogrzewanie oraz wywóz śmieci – 812 ZŁ
Najemca opłaca prąd i gaz (orientacyjny koszt ok. 120 zł) oraz zużycie mediów ponad ryczałt. Najem na min. 12 miesięcy.
Kaucja: 4700 PLN
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Cena

3 900 PLN

powierzchnia
42 m²
piętro
1
pokoje
2
cena m²
93 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.