Warszawa, Praga-Północ

Mieszkanie 39 m²

39 metrów
2 pokoje
3 piętro

Wynajem

Cena

3 800 PLN

cena za m²

96 PLN

KLIMATYZACJA | NOWY APARTAMENT Z SYPIALNIĄ I BALKONEM | BOHEMA | METRO SZWEDZKA | NOWE OSIEDLE | 3 PIĘTRO | BALKON | MIEJSCE PARKINGOWE I KOMÓRKA

Na wynajem stylowe, w pełni klimatyzowane mieszkanie na nowym osiedlu BOHEMA.

OPIS MIESZKANIA: Zupełnie nowy apartament czeka na 1 najemcę!
Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w nowym budynku (w 2 linii od ulicy Szwedzkiej). Okna wychodzą na zachód – na teren osiedla (obecnie w budowie).
– klimatyzowany salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon – wyposażony w dużą wygodną sofę (rozkładana), fotel, szafkę RTV oraz telewizor
– nowoczesny, w pełni wyposażony aneks kuchenny (zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, lodówka, zamrażarka) – oraz stół i 4 krzesła
– osobna sypialnia z oknem – wyposażona w duże, podwójne łóżko, szafki nocne i dużą szafę
– komfortowa łazienka z wanną i pralką
– balkon ze stołem i 2 krzesłami

Cena najmu 3800 PLN/miesięcznie. Opłaty administracyjne z zaliczkami na media (woda, ogrzewanie, wywóz śmieci): ok. 850 PLN.
Najemca opłaca energię elektryczną wg zużycia.  Opcjonalnie: miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 250 zł /mc. i komórka lokatorska 150 PLN/ mc.
Kaucja: 4600 PLN
Najemca opłaca energię elektryczną wg zużycia oraz ewentualne niedopłaty wynikające ze zużycia wody i ogrzewania (rozliczane raz w roku na podstawie rozliczeń z administracji).
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

BUDYNEK; Nowy budynek, oddany do użytkowania w 2022 roku, na osiedlu Bohema – Strefa Praga. Wyposażony w nowoczesne windy i parking podziemny.
Dookoła budynku nowoczesne osiedle, dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci. Na terenie osiedla nie ma ruchu samochodowego (parkingi podziemne mają wjazd prosto z ulicy), co wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców. Obok – wejście do metra Merto Szwedzka.

BOHEMA – Strefa Praga to wyjątkowy projekt urbanistyczny, który wpisuje się w program rewitalizacji warszawskiej Pragi. Powstaje na terenie XIX wiecznej fabryki kosmetyków Pollena przy ulicy Szwedzkiej. Tu przestrzeń mieszkalna, handlowa, biurowa oraz kulturalna przenikają się, tworząc nową jakość życia.

Mieszkańcy znajdą tu mnóstwo udogodnień i atrakcji, które ubarwią codzienność. Na ponad czterohektarowym terenie powstają budynki mieszkalne, biura, sklepy, kawiarenki, punkty usługowe oraz rozrywkowe, a XIX-wieczny budynek fabryki zyska nowe życie. Będzie to ogólnodostępna przestrzeń przeznaczona na aktywność artystyczną, np. koncerty, spektakle i kino plenerowe. Liczne place o zróżnicowanym charakterze, szeroka aleja handlowa oraz rozległa powierzchnia wokół komina sprawią, że to miejsce już wkrótce wypełnią tłumy.

TRANSPORT: Przy osiedlu nowa stacja metra SZWEDZKA oraz przystanki autobusowe. Wokół główne arterie komunikacyjne miasta – Al. Solidarności, Węzeł Żaba – zapewniają szybki dojazd do wielu dzielnic miasta.

Cena

3 800 PLN

powierzchnia
39.6 m²
piętro
3
pokoje
2
cena m²
96 PLN
parking
Tak

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.