Warszawa, Ochota

Mieszkanie 106 m²

106 metrów
3 pokoje
3 piętro

Wynajem

Cena

4 800 PLN

cena za m²

45 PLN

Duży (106m), stylowy apartament w przedwojennej kamienicy na terenie Starej Ochoty, niedaleko Filtrów i Pomnika Lotnika.

STARA OCHOTA – OKOLICE FILTRÓW I PLACU NARUTOWICZA | PRESTIŻOWA LOKALIZACJA | HISTORYCZNA KAMIENICA | OBOK TEATR OCHOTY I POLE MOKOTOWSKIE | 106 M2 | BALKON | ŚWIETNY PUNKT KOMUNIKACYJNY

BUDYNEK: Przedwojenna, stylowa kamienica zlokalizowana na terenie modernistycznej dzielnicy, zbudowanej wokół Placu Narutowicza, w sąsiedztwie Filtrów – Starej Ochoty (obok Pomnika Lotnika). Dzielnica zachowała przedwojenny układ ulic i skwerów. Kamienica stoi u zbiegu ulicy Raszyńskiej i spokojne zielonej ulicy Uniwersyteckiej. Zachowana jest w bardzo dobrym stanie technicznym, z pięknym zielonym podwórkiem (zamkniętym dla ruchu kołowego). Budynek został zbudowany w roku 1935 i zachował przedwojenny układ klatek schodowych i mieszkań. W kamienicy nie ma windy.

OPIS MIESZKANIA: Piękne, rozkładowe i stylowe mieszkanie na 3 piętrze w zadbanej, starej kamienicy (bez windy).
Apartament zachował dawny układ wnętrza – długi przedpokój prowadzi do wszystkich pomieszczeń.
– jasny salon z dużym oknem i wyjściem na niewielki balkon (wystawa południowa) z widokiem na spokojną ulicę Uniwersytecką (w pełni umeblowany)
– 2 duże, oddzielne sypialnie (obie w pełni umeblowane – łóżka z materacami, duże szafy, komody oraz biurka)
– duża, jasna kuchnia z zabudową kuchenną i AGD
– jasna łazienka z wanną oraz prysznicem
– druga łazienka z prysznicem
– hol z szafami, lustrem i konsolą

Czynsz najmu: 4800 PLN / miesięcznie
Czynsz administracyjny, ogrzewanie, zaliczki na wodę oraz wywóz śmieci – ok. 1300 PLN
Energia elektryczna oraz media ponad ryczałt płatne wg zużycia.
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

LOKALIZACJA; Kamienica mieści się przy zbiegu ulicy Raszyńskiej i Uniwersyteckiej (widok z okien na spokojną ulicę Uniwersytecką), visavis budynku Teatru Ochota. Wokół prestiżowa dzielnica, wybudowana w latach 20- i 30- ubiegłego wieku – Stara Ochota. Aktualnie to jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Warszawie. Wokół pełna infrastruktura miejsca modne kawiarnie, stylowe restauracje, szkoły, przedszkola, przychodnie. Blisko tereny rekreacyjne: Pole Mokotowskie, tereny sportowe wokół Skry, skwer Sue Ryder. Niedaleko rozległe tereny Uniwersutetu Medycznego orz Campus Ochota Uniwersytetu Warszawskiego.

KOMUNIKACJA: Przy budynku liczne przystanki autobusowe linie tramwajowe w odległości spaceru. Do centrum miasta dojazd zajmuje kilka minut. Blisko ulica Raszyńska/Trasa Łazienkowska – jedna z głównym arterii miasta.

Cena

4 800 PLN

powierzchnia
106 m²
piętro
3
pokoje
3
cena m²
45 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.