Warszawa, Wola

Mieszkanie 38 m²

38 metrów
2 pokoje
9 piętro

Wynajem

Cena

3 000 PLN

cena za m²

78 PLN

CHŁODNA 15 | 9 piętro | OSIEDLE ZA ŻELAZNĄ BRAMĄ | CENTRUM | KOMFORTOWE 2 POKOJE | W PEŁNI WYPOSAŻONE PO GENERALNYM REMONCIE

Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, w zielonej części Osiedla za Żelazną Bramą, po generalnym remoncie. Położone w centrum miasta, 3 kroki od Hali Mirowskiej.

OPIS MIESZKANIA: Jasne i nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m, położone na 9 piętrze 15-kondygnacyjnego budynku wyposażonego w 2 windy i domofon.
– Mieszkanie prze – aranżowane i wyremontowane, wymienione wszystkie instalacje na nowe.
– Składa się z dużego pokoju (16 m), osobnej sypialni (9,5 m), nowoczesnej łazienki z prysznicem, kuchni oraz przedpokoju z szafą.
– Wszystkie pomieszczenia wyposażone w meble i niezbędne sprzęty AGD.
– Pokoje nieprzechodnie.
Idealne mieszkanie dla osób, które lubią mieszkać blisko centrum miasta.

Cena najmu: 3000 PLN miesięcznie
Koszty administracyjne, w tym zaliczki na wodę, ogrzewanie – ok. 600 PLN
Mieszkanie na wynajem na okres od 6 miesięcy.
Kaucja: 4500 PLN
Najemca opłaca energię elektryczną wg zużycia oraz ewentualne niedopłaty wynikające ze zużycia wody i ogrzewania (rozliczane raz w roku na podstawie rozliczeń z administracji). Mieszkanie jednocześnie wystawione jest na sprzedaż.
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

BUDYNEK: osiedle Za Żelazną Bramą to jedno z najbardziej znanych polskich osiedli, zlokalizowane w samym centrum miasta, wybudowane w 1972 roku. Charakterystyczne budynku otoczone są zielenią, w pobliżu liczne skwery i parki. W okolicy – liczne lokale usługowe i handlowe, szkoły, przedszkole, przychodnie. Ulica Chłodna w ostatnich latach została zrewitalizowana – powstał elegancki skwer z kawiarniami i restauracjami wokół kościoła św Andrzeja.

LOKALIZACJA: Bliskie sąsiedztwo centrum miasta, w odległości spaceru od Hali Mirowskiej oraz Placu Europejskiego. Wokół budynku dzielnica tętniąca życiem – liczne punkty gastronomiczne, piekarnie i sklepy, usługi. Miłośnicy slowfood i lokalnego jedzenia z pewnością docenią bliskość Hali Mirowskiej oraz licznych restauracji. Do nowego centrum biznesu – ulicy Grzybowskiej, Placu Europejskiego i Ronda Daszyńskiego – odległość spaceru.

KOMUNIKACJA: blisko transportu publicznego –  liczne autobusy i linie tramwajowe gwarantują mieszkańcom dogodne połączenia ze wszystkimi dzielnicami miasta. Metro: spacerem 10 minut.

Cena

3 000 PLN

powierzchnia
38.4 m²
piętro
9
pokoje
2
cena m²
78 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.