Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie 49 m²

49 metrów
3 pokoje
6 piętro

Wynajem

Cena

3 500 PLN

cena za m²

71 PLN

Śródmieście – w pobliżu Złotych Tarasów, w samym centrum miasta

ZŁOTA | ŚRÓDMIEŚCIE | KORZYSTNY ROZKŁAD – 3 OSOBNE POKOJE, OSOBNA KUCHNIA Z OKNEM | DOKONAŁA KOMUNIKACJA | SAMO CENTRUM MIASTA | PO REMONCIE | BALKON Z WIDOKIEM | MOŻLIWOŚĆ DOMEBLOWANIA

Dwustronne, jasne mieszkanie, 3 pokojowe nieumeblowane: salon z widną kuchnią + osobna sypialnia, położone na 6 piętrze/ w kameralnej 7 piętrowej kamienicy.
Mieszkanie po odświeżeniu – odmalowane na biało, podłogi drewniane wycyklinowane i zalakierowane

BUDYNEK: 7 piętrowa kamienica, w zabudowie ulicy Złotej, z 1959 roku, w bardzo dobrym stanie technicznym. W budynku wymienione instalacje, nowa elewacja, odnowiona klatka schodowa. Kamienica otoczona historyczną zabudową, z niewielkim podwórkiem tylko dla mieszkańców.

OKOLICA: Budynek zlokalizowany na terenie Śródmieścia, w samym sercu miasta – w pobliżu Alei Jana Pawła, Złotych Tarasów oraz ronda ONZ. W pobliżu stacja metra oraz liczne linie tramwajowe i autobusowe. Dookoła doskonale zorganizowana dzielnica – sklepy, kawiarnie, piekarnie, restauracje, szkoły – wszystko w odległości spaceru.

MIESZKANIE: Mieszkanie 3 pokojowe, 2-stronne: północ/ południe, z balkonem. Wszystkie pomieszczenia mają wejście z korytarza.
– 3 osobne pokoje, największy z balkonem. Na podłodze dębowy parkiet w jodełkę, wycyklinowany i polakierowany.
– osobna kuchnia z oknem
– łazienka z prysznicem i pralką
– szafa w korytarzu
Mieszkanie po remoncie – odmalowane na biało, podłogi wycyklinowane.
Mieszkanie jest nieumeblowane – możliwość umeblowania,
Zapraszamy na oglądanie, klucze w Agencji.

WARUNKI NAJMU:
Cena najmu: 3500 PLN/miesięcznie
Czynsz administracyjny: ok. 900 PLN
Kaucja: 4400 PLN
Najem na min. 12 miesięcy

Najemca opłaca energię elektryczną wg zużycia oraz ewentualne niedopłaty wynikające ze zużycia wody i ogrzewania (rozliczane raz w roku na podstawie rozliczeń z administracji).
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Cena

3 500 PLN

powierzchnia
49.25 m²
piętro
6
pokoje
3
cena m²
71 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.