Łódź, Łódź-Śródmieście

Mieszkanie 36 m²

36 metrów
2 pokoje
1 piętro

Wynajem

Cena

2 100 PLN

cena za m²

58 PLN

Lokalizacja: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.

OSIEDLE FUZJA: nowoczesne osiedle powstaje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera, składać się będzie z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem jest zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia i wielofunkcyjny plac wokół. Obecnie 2 budynki są już oddane do użytkowania, w jednym z nich działa market Żabka.

OPIS MIESZKANIA: Nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, położone w budynku B1 (od ulicy Milionowej) na 1 piętrze, z balkonem (widok na tereny osiedla).
Mieszkanie jest w pełni przygotowane do codziennego funkcjonowania, składa się jasnego pokoju z aneksem kuchennym i oddzielnej sypialni:
– aneks wyposażony w płytę elektryczną, piekarnik, zmywarkę i lodówkę w zabudowie oraz stół z krzesłami
– część wypoczynkowa z niewielką sofą, szafką RTV oraz telewizorem z funkcją SMART
– osobna sypialnia – z podwójnym łóżkiem z materacem, nocnymi szafkami i szafą
– komfortowa łazienka z wanną i pralką

Czynsz najmu: 2100 PLN / miesięcznie.
Opłaty administracyjne oraz koszty mediów licznikowych tj. zaliczki na ogrzewanie i wodę oraz wywóz śmieci – ok. 550 PLN/ miesięcznie
Najemca opłaca energię elektryczną wg zużycia.
Kaucja: 2700 PLN
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja  – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

Cena

2 100 PLN

powierzchnia
36 m²
piętro
1
pokoje
2
cena m²
58 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.