Łódź,

Mieszkanie 36 m²

36 metrów
2 pokoje
2 piętro

Wynajem

Cena

2 000 PLN

cena za m²

56 PLN

O FUZJI:  Deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem jest zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia i plac wokół. Obecnie 2 budynki są już oddane do użytkowania, w jednym z nich działa market Żabka. Na centralnym placu osiedla są ogólno-dostępne tereny zielone oraz plac zabaw dla dzieci.

Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – ul. Milionowa 6A – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.

OPIS MIESZKANIA: Nowe, kompaktowe mieszkanie z osobną sypialnią, w pełni wyposażone, urządzone w nowoczesnym stylu loftowym.
Starannie zaprojektowane i komfortowo wyposażone mieszkanie położone w budynku B2 (od ulicy Milionowej) na 2 piętrze, z balkonem (z widokiem na wewnętrzne patio).

Mieszkanie jest w pełni przygotowane do codziennego funkcjonowania, składa się jasnego pokoju z aneksem kuchennym, osobnej sypialni i nowoczesnej łazienki.
– aneks wyposażony w płytę elektryczną, piekarnik, zmywarkę i lodówkę w zabudowie oraz stół z krzesłami
– część wypoczynkowa z sofą, fotelem, szafką RTV
– osobna sypialna – z podwójnym łóżkiem z materacem i dużą szafą w zabudowie
– komfortowa łazienka z dużym prysznicem i pralką
– balkon z widokiem na wewnętrzne patio
– w korytarzu obszerna szafa w zabudowie.

Czynsz najmu: 2000 PLN / miesięcznie.
Opłaty administracyjne oraz koszty mediów licznikowych tj ogrzewanie i woda oraz wywóz śmieci – 600 PLN/ miesięcznie
Najemca opłaca energię elektryczną wg zużycia.
Kaucja: 2600 PLN

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja  – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

Cena

2 000 PLN

powierzchnia
36 m²
piętro
2
pokoje
2
cena m²
56 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.