Warszawa, Ochota

Mieszkanie 27 m²

27 metrów
1 pokoje
4 piętro

Wynajem

Cena

2 300 PLN

cena za m²

85 PLN

Na wynajem: jasne studio (kawalerka) na Ochocie, przy parku Szczęśliwice, w dobrze skomunikowanym miejscu (przy pętli autobusowej).
Mieszkanie dostępne od 1 maja

OCHOTA | SZCZĘŚLIWICE | 27 M | DICKENSA | 4 PIĘTRO | W PEŁNI WYPOSAŻONE

BUDYNEK: Klimatyczny budynek typu kamienica z 1965 roku, położony tuż przy parku Szczęśliwice, otoczony drzewami. W budynku wymienione wszystkie instalacje oraz okna. Koło budynku liczne miejsca parkingowe. Blisko sklepy, szkoły oraz punkty usługowe.

OPIS MIESZKANIA: Jasna kawalerka, zlokalizowana na 4 piętrze z ładnym widokiem park i górkę szcześliwicką.
– duży jasny pokój z 2 oknami (wystawa południowa), połączony z niewielkim aneksem kuchennym, wyposażony w rozkładaną sofę (nowa sofa) oraz szafki
– łazienka z prysznicem
– przedpokój z szafą wnękową

Cena najmu: 2300 PLN / miesięcznie
Opłaty administracyjne i zaliczki na media: ok. 500 PLN.
Kaucja: 2800 PLN
Najemca opłaca energię elektryczną wg zużycia oraz ewentualne niedopłaty wynikające ze zużycia wody i ogrzewania (rozliczane raz w roku na podstawie rozliczeń z administracji).

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
 
OKOLICA: Obok budynku rozległy Park Szczęśliwicki z całorocznym stokiem narciarskim i koleją grawitacyjną. W parku ścieżki spacerowe, tereny  biegowe, place zabaw dla dzieci. Wokół dzielnica mieszkaniowa z infrastrukturą miejską sklepy, lokale usługowe, przychodnie, szkoły, przedszkola, kawiarnie, restauracje.

KOMUNIKACJA: W pobliżu budynku liczne przystanki autobusowe, w odległości spaceru – linie tramwajowe – do centrum miasta 15 minut. Położenie zapewnia szybki dojazd do centrum oraz do innych dzielnic miasta.

Cena

2 300 PLN

powierzchnia
27 m²
piętro
4
pokoje
1
cena m²
85 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.