FUZJA | STUDIO Z WYDZIELONĄ SYPIALNIĄ | PARTER Z OGRÓDKIEM | WIDOK NA PATIO | W PEŁNI WYPOSAŻONE
OPIS MIESZKANIA: Nowe, kompaktowe mieszkanie typu studio, z wydzieloną częścią sypialną, w pełni wyposażone.
Przytulne i ciche mieszkanie położone w budynku B2 (od ulicy Milionowej) na parterze, z ogródkiem.
Studio składające się z pokoju z aneksem kuchennym i częścią sypialną:
– aneks kuchenny wyposażony w płytę elektryczną, piekarnik, zmywarkę i lodówkę w zabudowie oraz rozsuwany stół z krzesłami
– część wypoczynkowa z sofą oraz telewizorem zamontowanym na ścianie (widocznym również z sypialni) z funkcją SMART
– wydzielona półścianką część sypialna – z podwójnym łóżkiem z materacem i komodą
– komfortowa łazienka z prysznicem i pralką
– ogródek z meblami wypoczynkowymi, zlokalizowany od cichej strony wewnętrznego patio.
Czynsz najmu: 2000 PLN / miesięcznie.
Opłaty administracyjne oraz koszty mediów licznikowych tj. ogrzewanie i woda oraz wywóz śmieci – 550 PLN/ miesięcznie
Najemca opłaca energię elektryczną wg zużycia.
Kaucja: 2550 PLN
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
O FUZJI: Deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem będzie zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia i plac wokół. Obecnie 2 budynki są już oddane do użytkowania, w jednym z nich działa market Żabka.
Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.
OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.