Łódź, Łódź-Śródmieście

Mieszkanie 32 m²

32 metrów
2 pokoje
4 piętro

Wynajem

Cena

2 100 PLN

cena za m²

66 PLN

O FUZJI:  Deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem będzie zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia i plac wokół. Obecnie 2 budynki są już oddane do użytkowania, w jednym z nich działa market Żabka.

Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.

OPIS MIESZKANIA: Nowe 2 pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane czeka na najemcę!
Jasne i ciche mieszkanie położone w budynku B2 (od ulicy Milionowej) na 4 piętrze, z balkonem z południową wystawą okien (z widokiem na wewnętrzne patio).
Składa się z:
– jasnego pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon – aneks wyposażony w płytę indukcyjną, piekarnik, zmywarkę i lodówkę w zabudowie oraz stół z krzesłami
– osobnej sypialni wyposażonej w dużą rozkładaną sofę (z pojemnikiem na pościel), szafę, szafkę RTV oraz telewizor z funkcją SMART
– komfortowej łazienki z wanną oraz pralką
– niewielkiego przedpokoju z szafą

Czynsz najmu: 2100 PLN / miesięcznie.
Opłaty administracyjne oraz koszty mediów licznikowych tj ogrzewanie i woda oraz wywóz śmieci – 550 PLN/ miesięcznie
Najemca opłaca energię elektryczną wg zużycia.
Kaucja: 2650PLN

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja  – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

Cena

2 100 PLN

powierzchnia
32 m²
piętro
4
pokoje
2
cena m²
66 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.