Warszawa, Ochota

Mieszkanie 34 m²

34 metrów
2 pokoje
2 piętro

Wynajem

Cena

2 300 PLN

cena za m²

68 PLN

Na wynajem ciche i klimatyczne mieszkanie na Ochocie przy ul. Sierpińskiego, obok ulicy Grójeckiej.

OPIS MIESZKANIA: Mieszkanie 2-pokojowe, jednostronne o powierzchni 34m2 na drugim piętrze w apartamentowcu o podwyższonym standardzie, z windą, całodobową ochroną i monitoringiem oraz przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone i umeblowane w niezbędny sprzęt.
Składa się z salonu z wyjściem na balkon, aneksu kuchennego, sypialni z szafą oraz łóżkiem, toalety oraz przedpokoju z szafą wnękową.

TRANSPORT: Bardzo dobry punkt komunikacyjny, liczne linie tramwajowe i autobusowe. Dojazd na lotnisko kolejką SKM z PKP Rakowiec. Do centrum miasta komunikacją to zaledwie 10-15 minut. OKOLICA: Dookoła dzielnica z pełną infrastrukturą – szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe. Niedaleko Park Szczęśliwicki i Park Forty Korotyńskiego.

W cenie najmu opłaty administracyjne i zaliczki na media (woda, ogrzewanie, wywóz śmieci). Najemca opłaca energię elektryczną wg zużycia i ponad normatywne zużycie mediów,
Wymagany jednomiesięczny depozyt. 
Tel kontaktowy: Wioletta Skrzypczak 513-081-811

Jako Agencja Nieruchomości pobieramy zapłatę za swoje usługi, w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Cena

2 300 PLN

powierzchnia
34 m²
piętro
2
pokoje
2
cena m²
68 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.