Warszawa, Śródmieście

Lokal 40 m²

40 metrów
1 piętro

Wynajem

Cena

3 200 PLN

cena za m²

80 PLN

Jasny  lokal użytkowy, idealny na działalność usługową lub biurową, położony na piętrze spokojnego pasażu niedaleko Arkadii, o powierzchni ok. 40 m, w centrum Warszawy.

Sprawdzi się jako siedziba niewielkiej firmy, biuro handlowe, usługi, salon mody lub firmę księgową. Widok z okien na aleję Jana Pawła II.

KLIMATYZOWANE LOKAL| 47 M | JANA PAWŁA II / MIŁA | ŚRÓDMIEŚCIE |  DUŻE OKNA – ŁADNY WIDOK NA ALEJĘ JANA PAWŁA| W CENIE OPŁATY ADMINISTRACYJNE

LOKALIZACJA: Usytuowany w nowoczesnym budynku przy Alei Jana Pawła, niedaleko skrzyżowania z ulicą Miłą, w bliskiej odległości od centrum miasta oraz Ronda Radosława (Babka) i Centrum Handlowego ARKADIA. Położony w budynku mieszkalnym z pasażem usługowym na dole, z wejściem bezpośrednio od strony ulicy. W otoczeniu licznych osiedli mieszkaniowych. Ważną zaletą tej lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja – liczne linie tramwajowe oraz autobusowe obok budynku. Przed budynkiem zatoki z miejscami parkingowymi ogólnie dostępnymi.

OPIS LOKALI: Jasny lokal mieści się w spokojnym pasażu, dostępnym z ulicy, na 2-giej kondygnacji. Swobodne wejściem od Alei Jana Pawła. Lokal składa się z dużego pomieszczenia z dużymi oknami (w rogu toaleta z umywalką). W lokalu zainstalowana jest klimatyzacja (nowa).

Cena najmu: netto 3200 PLN

W CENIE OPŁATY administracyjne.
Depozyt: 3200 PLN
Najemca pokrywa opłaty za energię elektryczną  i media licznikowe.
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Cena

3 200 PLN

powierzchnia
40 m²
piętro
1
cena m²
80 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.