Łódź,

Mieszkanie 35 m²

35 metrów
1 pokoje
7 piętro

Sprzedaż

Cena

402 500 PLN

cena za m²

11 500 PLN

Nowe i wyposażone mieszkanie typu studio – blisko dworca.

OKOLICA
Lokal usytuowany jest na 7 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na terenie zamkniętego i spokojnego osiedla PRIMO. przy ul. Tramwajowej 17b w bezpośrednim sąsiedztwie dworca Fabrycznego, w odległości kilku kilometrów od uczelni wyższych.
Nieopodal znajduje się Centrum Nauki i Techniki EC1 i kampus Uniwersytetu Łódzkiego.
Liczne przystanki autobusowe i tramwajowe dają szerokie możliwości komunikacyjne.
W najbliższej okolicy sklepy wielkopowierzchniowe i małe sklepiki. W sąsiedztwie duży parking samochodowy.

APARTAMENT
Mieszkanie o powierzchni 35 m2 składa się funkcjonalnej i jasnej przestrzeni: w salonie znajduje się oddzielona regałem cześć sypialna, obok oddzielna kuchnia i łazienka oraz balkon typu loggia. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i nowocześnie zaaranżowane. W sypialni znajduje się łóżko z nowym materacem oraz duża szafa w zabudowie.
Meble kuchenne są bardzo pojemne, a sprzęt AGD jest wysokiej jakości.

Obecnie lokal wynajmowany.

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Tereny zielone i okolica:
W tym rejonie znajduje się sporo parków i terenów zielonych. Do parku Staszica dojdziemy w 5 minut, do parków Moniuszki i Matejki – w 10, do parku 3 Maja – w 15 minut. Znajdują się w nich m.in. obszary rekreacyjne i place zabaw.
Dojazd samochodem do lasu Łagiewnickiego trwa 15 minut, do lasu na Janowie i lasu Okręglik około 25, a do lasu Wiączyńskiego mniej więcej 30 minut.
Sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne
Na wyciągnięcie ręki (1 minuta pieszo) mieści się Żabka; w pobliżu jest jeszcze kilka innych małych sklepów spożywczych. Na większe zakupy można się wybrać do Biedronki (13 minut pieszo) lub Lidla (17 minut pieszo).
15 minut od nieruchomości znajduje się ulica Piotrkowska z licznymi restauracjami i atrakcjami. Bliżej również znajdziemy tego typu punkty – w kilka minut dojdziemy np. do salonów fryzjerskich i kosmetycznych, paczkomatu, cukierni, piekarni, teatru, apteki, kawiarni i wielu innych potrzebnych miejsc.
Komunikacja i transport publiczny
Okolica jest świetnie skomunikowana. Do przystanku tramwajowego Węglowa–Tramwajowa dojdziemy w około minutę, do przystanku Tramwajowa–Narutowicza – w 3 minuty. Są one obsługiwane przez linie 12 i 18 docierające m.in. do Retkini, Stoków i Telefonicznej Zajezdni.
Z najbliższego przystanku autobusowego (Rodziny Poznańskich–Dworzec Fabryczna) odjeżdżają np. linie 53A, 61 i 85. Dworzec Łódź Fabryczna mieści się 5 minut pieszo od nieruchomości.

Cena

402 500 PLN

powierzchnia
35 m²
piętro
7
pokoje
1
cena m²
11 500 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.