Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie 56 m²

56 metrów
2 pokoje
2 piętro

Sprzedaż

Cena

1 249 380 PLN

cena za m²

22 000 PLN

SZUCHA RESIDENCE | APARTAMENTOWIEC Z 2005 ROKU W OTOCZENIU KAMIENIC | WIDOK NA ZIELEŃ | 2GIE PIĘTRO | DUŻY BALKON TYPU LOGGIA | APARTAMENT Z SYPIALNIĄ

BUDYNEK: Kameralny apartamentowiec Szucha Residence składa się z 2 budynków rezydencyjnych wybudowanych w otoczeniu dawnej zabudowy – kamienic MDM oraz budynków przedwojennych. Na dziedzińcu skwer z wysokimi drzewami, oba budynki osłonięte od ruchu miejskiego (z ulic Marszałkowskiej i Alei Szucha). Budynek z reprezentacyjną recepcją z nowoczesnymi windami, podziemnym parkingiem i ochroną.
Szucha Residence to wysokiej jakości projekt mieszkaniowy – dwa apartamentowce zostały wybudowane w latach 2003 – 2005 przed developera DORGroup. Każdy charakteryzuje się wysokim standardem zastosowanych materiałów wykończeniowych, starannie zaprojektowanymi częściami wspólnymi oraz reprezentacyjnymi lobby.

LOKALIZACJA: Jedna z najbardziej prestiżowych alei warszawskich Aleja Szucha łączy Plac na Rozdrożu z Palcem Unii Lubelskiej, położona w południowej części Śródmieścia. Piękna aleja z wysokimi drzewami znajduje się w bliskim sąsiedztwie parków – Park Agrykola, Łazienki Królewskie, Ogród Botaniczny oraz Ogród Ujazdowski. W okolicy liczne budynki rządowe oraz modne teatry, kina, kawiarnie i sklepy położone przy ulicy Marszałkowskiej i Placach Unii oraz Zbawiciela.  

OPIS APARTAMENTU: Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe znajduje się na 2-gim piętrze z widokiem na zielony skwer. Mieszkanie jest bardzo ciche, ma korzystny układ, 2 duże szafy oraz duży balkon (7,44m dodatkowej powierzchni).
– Salon (17,69 m) połączony prześwitem z aneksem kuchennym z dużymi oknami i wyjściem na loggię (7,44m). Naturalna, drewniana podłoga (typu deska barlinecka).
– Osobna sypialnia z 2 oknami (12,01 m)
– Łazienka (5,61 m) – z wanną i pralką
– Kuchnia (7,94 m), – w pełni wyposażona z granitowymi blatami
– W przedpokoju 2 duże szafy
– Osobna garderoba (1,97 m) z drzwiami
Mieszkanie odmalowane, w pełni sprawne technicznie.
Do mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym (na kondygnacji -1) dodatkowo płatne 50 000 zł.

KOMUNIKACJA: Niedaleko rezydencji liczne przystanki tramwajowe i autobusowe. Centrum w odległości spaceru lub 2-3 przystanków komunikacją miejską. Do stacji metra Politechnika ok 700 m

Cena

1 249 380 PLN

powierzchnia
56.79 m²
piętro
2
pokoje
2
cena m²
22 000 PLN
parking
Tak

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.