Łódź, Łódź-Śródmieście

Mieszkanie 29 m²

29 metrów
1 pokoje
1 piętro

Sprzedaż

Cena

399 735 PLN

cena za m²

13 500 PLN

O FUZJI: Deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem będzie zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia i plac wokół. Obecnie 2 budynki są już oddane do użytkowania, w jednym z nich działa market Żabka.
Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.

OPIS MIESZKANIA: Nowe, eleganckie mieszkanie typu studio, w pełni umeblowane czeka na pierwszego najemcę!
Jasne mieszkanie położone w budynku B2 (od ulicy Milionowej) na 1 piętrze, z loggią (z widokiem na centralny plac osiedla).
Studio jest w pełni przygotowane do codziennego funkcjonowania, składa się z:
– jasnego pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon
– aneks wyposażony w płytę indukcyjną, piekarnik, zmywarkę i lodówkę w zabudowie oraz stół z krzesłami
– wnęki sypialnej wyposażonej w wygodną, dużą rozkładaną sofę (z pojemnikiem na pościel), szafę, szafkę RTV oraz telewizor z funkcją SMART< - komfortowej łazienki z prysznicem i pralką
Dodatkowo: duża, zadaszona loggia z widokiem na centralny, zielony plac i zrewitalizowane budynki pofabryczne (bez ruchu samochodowego)
Mieszkanie nowe – wszystkie sprzęty i meble zupełnie nowe!

Opłaty administracyjne – 330 PLN/ miesięcznie

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

Cena

399 735 PLN

powierzchnia
29.61 m²
piętro
1
pokoje
1
cena m²
13 500 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.