Warszawa, Śródmieście

Lokal 78 m²

78 metrów
0 piętro

Wynajem

Cena

7 451 PLN

cena za m²

95 PLN

MURANÓW | NOWY LOKAL USŁUGOWY Z DUŻYMI WITRYNAMI | METRO ARSENAŁ | NOWY PRESTIŻOWY APARTAMENTOWIEC | 77, 78 m | PARTER

Nowy lokal usługowy w stanie developerskim, narożny z dużymi witrynami, na paterze, z wejściem od srtony pasażu i Parku Krasińskich. Położony w nowym apartamentowcu, przy ul. Bohaterów Getta, obok ulicy Długiej, 2 minuty od Metra Arsenał. Idealny na luksusowy butik, salon sprzedaży czy elegancką siedzibę firmy.

LOKALIZACJA: Śródmieście – Muranów, tuż przy stacji metra Arsenał, przy wejściu do reprezentacyjnego Parku Krasińskich. Bezpośrednie sąsiedztwo Placu Bankowego i Trasy WZ (Alei Solidarności). W odległości spaceru Stare Miasto, Teatr Wielki, centrum miasta. 

BUDYNEK: Nowy, reprezentacyjny apartamentowiec wybudowany przez developera Dembud z widokiem na park, w cichym zakątku Śródmieścia, w otoczeniu histrorycznych bydynków – obok Muzeum Archeologicznego i zabudowy ulicy Długiej. Budynek nowy, oddany do użytkowania w tym roku, posiada wszystkie wymagane zgody. Dookoła liczne miejsce parkingowe w strefie płatnego parkowania. W niedługim czasie w sąsiedztwie ma zostać wybudowany 5 gwiazdkowy hotel.

LOKAL: Elegancki lokal z wejściem od strony Ogrodu Krasińskich, narożny z dużymi oknami. Posiada 3 wejścia bezpośrednio z pasażu i wejścia do Parku. Duże okna zapewniają wnętrzu dostęp naturalnego światła. Lokal nowy, w stanie developerskim, do własnej aranżacji. Zamontowana klimatyzacja, kurtyna nad wejściem, wentylacja mechaniczna oraz grzejniki. Rozciągnięte intalacje elektryczne i internetowe. Wykonane podłączenia do łazienki. Na ścianach tynki oraz gładzie. Na podłodze wylewka. Usługi: 65,65 m, pomieszczenie socjalne: 7,22 m, toaleta: 5,56 mLokal składa się z dużej wspólnej przestrzeni, wydzielone za pomocą ścian g-k pomieszczenie socjalne oraz pomieszczenie na łazienkę i toaletę. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Na wynajem również sąsiedni lokal o powierzchni 66 m2. Istnieje możliwość połączenia obu lokali – łączna powierzchnia 147,3m2
Do ceny należy doliczyć czynsz do administracji oraz opłaty za media.

Podana cena jest ceną netto (CENA DO NEGOCJACJI)

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Cena

7 451 PLN

powierzchnia
78.43 m²
piętro
0
cena m²
95 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.