Łódź, Łódź-Śródmieście

Mieszkanie 30 m²

30 metrów
1 pokoje
3 piętro

Sprzedaż

Cena

413 370 PLN

cena za m²

13 500 PLN

O FUZJI:
Deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem będzie zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia i plac wokół. Obecnie 2 budynki są już oddane do użytkowania, w jednym z nich działa market Żabka.
Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową

OPIS MIESZKANIA: Nowe, eleganckie mieszkanie typu studio, w pełni umeblowane.
Komfortowe i jasne mieszkanie położone w budynku B1 (od ulicy Milionowej) na 3 piętrze, z balkonem (z widokiem na tereny osiedla).
Studio jest w pełni przygotowane do codziennego funkcjonowania, składa się z:
– jasnego pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon
– aneks wyposażony w płytę grzewczą, piekarnik, zmywarkę i lodówkę w zabudowie oraz stół z krzesłami
– części dziennej wyposażonej w wygodną, dużą rozkładaną sofę typu narożnik (z pojemnikiem na pościel), szafę, szafkę RTV
– komfortowej łazienki z prysznicem i pralką

Opłaty administracyjne oraz koszty mediów licznikowych tj ogrzewanie i woda oraz wywóz śmieci – 386 PLN/ miesięcznie

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

Cena

413 370 PLN

powierzchnia
30.62 m²
piętro
3
pokoje
1
cena m²
13 500 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.