Łódź, Łódź-Śródmieście

Mieszkanie 31 m²

31 metrów
2 pokoje
4 piętro

Sprzedaż

Cena

431 190 PLN

cena za m²

13 500 PLN

NOWE, KOMPAKTOWE MIESZKANIE W NOWYM BUDYNKU | NOWE OSIEDLE FUZJA | MIESZKANIE WYKOŃCZONE W PEŁNI UMEBLOWANE | IDEALNE POD INWESTYCJĘ – GOTOWE DO ZAMIESZKANIA
Już dziś umów się na oglądanie, zadzwoń: 513 081 811 lub 537 500 745. Klucze w agencji!

NOWE, GOTOWE – w pełni umeblowane KOMPAKTOWE – w FUZJI!
Gotowe do zamieszkania!
IDEALNA INWESTYCJA – nie wymaga żadnych dalszych nakładów!

OPIS MIESZKANIA: Nowe, kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane! Gotowe do zamieszkania lub wynajęcia. Wykończenie mieszkania objęte 2 letnią rękojmią firmy wykończeniowej, AGD na gwarancji.
Jasne i ciche mieszkanie położone w budynku B2 (od ulicy Milionowej) na 4 piętrze, z balkonem z południową wystawą okien (z widokiem na wewnętrzne patio).
Składa się z:
– jasnego pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon – aneks wyposażony w płytę grzewczą, piekarnik, zmywarkę i lodówkę w zabudowie oraz stół z krzesłami
– osobnej, zamykanej sypialni wyposażonej w dużą rozkładaną sofę (z pojemnikiem na pościel), szafę, szafkę RTV oraz telewizor z funkcją SMART
– komfortowej łazienki z wanną oraz pralką
– niewielkiego przedpokoju z szafą
Mieszkanie nowe – wszystkie sprzęty i meble nowe (AGD na gwarancji). Idealna inwestycja – nie wymaga żadnych dalszych nakładów.
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

O FUZJI: Deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem będzie zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia i zielony plac. Obecnie kolejne budynki są już oddane do użytkowania, w jednym z nich działa market Żabka. Plac miejski obecnie jest już zagospodarowany – tu co weekend odbywają się różne imprezy, funkcjonuje również plac zabaw dla dzieci.
Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.

OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

Cena

431 190 PLN

powierzchnia
31.94 m²
piętro
4
pokoje
2
cena m²
13 500 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.