Łódź, Łódź-Śródmieście

Mieszkanie 30 m²

30 metrów
1 pokoje
1 piętro

Sprzedaż

Cena

407 565 PLN

cena za m²

13 500 PLN

O FUZJI: Deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem jest zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia i nowoczesny plac miejski. Obecnie 2 budynki są już oddane do użytkowania, w jednym z nich działa market Żabka. W budynku elektrociepłowni odbywają się koncerty i pokazy, a na placu miejskim udostępniono mieszkańcom wielofunkcyjny plac zabaw oraz tereny wypoczynkowe.

Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – ul. Milionowa.
OPIS MIESZKANIA: Nowe, komfortowe mieszkanie typu studio, w pełni umeblowane i wyposażone.
Ciche i jasne mieszkanie położone w budynku od ulicy Milionowej na 1 pietrze z tarasem z widokiem na wewnętrzny, zielony dziedziniec
Apartament jest w pełni przygotowany do codziennego funkcjonowania
– duży jasny salon (19, 20 m2) z wyjściem na taras wyposażony w rozkładaną duża sofa, fotel, stół z krzesłami, TV z funkcją Smart oraz dużą garderobę
– aneks kuchenny -wyposażony zabudowę, płytę elektryczną, piekarnik, zmywarkę i dużą lodówkę
– komfortowa łazienka (5,57 m2)z kabiną prysznicową i pralką
– przedpokój (5,42 m2)

Idealne pod inwestycję, gotowe do wynajmu!
Miesięczny czynsz do administracji z zaliczkami na media wynosi ok. 370 PLN/miesięcznie

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje.
Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

Cena

407 565 PLN

powierzchnia
30.19 m²
piętro
1
pokoje
1
cena m²
13 500 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.