Łódź, Łódź-Górna

Mieszkanie 26 m²

26 metrów
1 pokoje
4 piętro

Sprzedaż

Cena

240 700 PLN

cena za m²

8 951 PLN

LOKALIZACJA: Łódź Górna – Rokicie, Aleja Politechniki/ Felsztyńskiego, wyjątkowo zielona lokalizacja zaledwie 4 km od centrum Łodzi.

NOWOCZESNY BUDYNEK – Inwestycja Rejtana Park to miejsce dla osób ceniących wysoki standard budownictwa, bliskość centrum miasta i dobrą komunikację, ale przede wszystkich piękne tereny zielone dosłownie w zasięgu ręki. Mieszkańcy mają do dyspozycji ogród na wewnętrznym dziedzińcu budynku oraz bezpośrednie wyjście do Parku Rejtana przez piękną, zabytkową bramę z czerwonej cegły, która stanowi charakterystyczny punkt na mapie Łodzi.
W ramach inwestycji powstaje 125 mieszkań, zaplanowanych na 8 piętrach od strony Parku Rejtana oraz na 4 piętrach od strony ul. Felsztyńskiego.

OPIS APARTAMENTU: Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26,89 m2, znajduje się na 4 piętrze w nowym budynku i składa się z następujących pomieszczeń:
– salon z aneksem kuchennym o powierzchni 18,77 m²,
– przedpokój z miejscem na szafę 3,04 m²,
– łazienka o powierzchni 5,08 m²,
– bardzo przestronny taras o powierzchni 18,82 m².

Mieszkanie w stanie deweloperskim – idealne na inwestycje pod wynajem !
Usytuowanie okien i tarasu – na północ.
Obligatoryjny zakup miejsca postojowego i komórki lokatorskiej w cenie łącznej 41 000 zl.
SPRZEDAŻ: w formie cesji umowy deweloperskiej.
Obecnie budynek w trakcie budowy a planowany termin oddania do użytkowania to czerwiec 2023r.

Jako agencja nieruchomości pobieramy opłatę za usługę pośrednictwa w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

OKOLICA: Przyszli mieszkańcy inwestycji Rejtana Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Rejtana Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Politechniki – Skrzywana. W zasięgu spaceru liczne punkty usługowe.
W sąsiedztwie inwestycji są położone sklepy Lidl (450 m), Biedronka (600 m), Żabka (800 m), Aldi (1 km); w promieniu od 200 m do 1 km są ulokowane punkty usługowe, klinika weterynaryjna, publiczne place zabaw, salony kosmetyczne, warsztaty samochodowe i stacje benzynowe, kościoły, szereg instytucji urzędowych, miejskie parki Rejtana i Słowackiego, różnorodne lokale gastronomiczne, ośrodki pocztowe i bankowe, wielobranżowe sklepy. Centrum handlowe Pasaż Łódzki oraz kampus Politechniki Łódzkiej znajdują się w odległości 1,7 km od inwestycji.

Cena

240 700 PLN

powierzchnia
26.89 m²
piętro
4
pokoje
1
cena m²
8 951 PLN
parking
Tak

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.