Łódź, Łódź-Śródmieście

Mieszkanie 33 m²

33 metrów
1 pokoje
1 piętro

Sprzedaż

Cena

355 425 PLN

cena za m²

10 500 PLN

IDEALNE MIESZKANIE INWESTYCYJNE – NOWE, WYKOŃCZONE – WYPOSAŻONA KUCHNIA I ŁAZIENKA – gotowe do zamieszkania lub najmu!
STUDIO Z BALKONEM – 3,79 m

O FUZJI: Deweloper Echo Investment buduje na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera osiedle składające się z 20 budynków o różnorodnym przeznaczeniu, z czego 14 to zaadoptowane budynki historyczne – Jego sercem będzie zabytkowa, secesyjna elektrociepłownia i plac wokół. Obecnie 2 budynki są już oddane do użytkowania, w jednym z nich działa market Żabka

Lokalizacja osiedla: Centrum Łodzi – pomiędzy ulicami Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową.

OPIS MIESZKANIA: Nowe, komfortowe mieszkanie typu studio położone na 1 pietrze z balkonem – 3,79 m
Mieszkanie jest wykończone i przygotowanie do zamieszkania (brak lamp oraz mebli).
Ciche i jasne mieszkanie położone w budynku B2 (od ulicy Milionowej) z balkonem, z widokiem na wewnętrzny, zielony dziedziniec.
Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony – przygotowany do codziennego funkcjonowania:
– duży jasny salon z aneksem kuchennym – wyposażony zabudowę, płytę elektryczną, piekarnik, pralkę oraz zmywarkę i dużą lodówkę
– komfortowa łazienka z wanną
– z pokoju wyjście na balkon
Mieszkanie nowe – wszystkie sprzęty i meble zupełnie nowe!

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
OSIEDLE: Fuzja, to nowa przestrzeń miejska przyjazna do życia, pracy i odpoczynku. Projekt będzie się składał z czterech budynków mieszkaniowych z ponad 600 lokalami, a także z biur o łącznej powierzchni około 40 tys. mkw. W historycznych budynkach znajdzie się również przestrzeń na usługi, sklepy i restauracje. Powstaną nowe place miejskie, przestrzenie wspólne i tereny zielone, które zajmą prawie 4 ha. Mieszkańcy oraz użytkownicy Fuzji będą mogli skorzystać z licznych udogodnień, wśród których są usługi car sharingu, ścieżki rowerowe, stacje serwisowe dla rowerów, paczkomaty czy ładowarki elektryczne. Wszystko to sprawi, że Fuzja; – przemyślana w każdym detalu, wyjątkowa inwestycja, będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów.

Cena

355 425 PLN

powierzchnia
33.85 m²
piętro
1
pokoje
1
cena m²
10 500 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.