Katowice,

Mieszkanie 50 m²

50 metrów
2 pokoje
4 piętro

Sprzedaż

Cena

554 070 PLN

cena za m²

11 000 PLN

INSPIRE | DOLINA 3 STAWÓW | I ETAP, BUDYNEK A | 2 POKOJE, 4 PIĘTRO, BALKON-LOGGIA

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na 4 piętrze, z dużym balkonem – loggią (6,23 m) z widokiem w kierunku jeziora, na ścieżkę spacerową, zlokalizowana na nowym osiedlu INSPIRE w Katowicach, budynku A (pierwszy etap).

O OSIEDLU: INSPIRE to nowa inwestycja znanego dewelopera OKAM, położona zaledwie kilka minut od centrum miasta, w sąsiedztwie parku i stawów. W sąsiedztwie terenów rekreacyjnych – ze ścieżkami rowerowymi oraz pieszymi, rolkostradą – dla osób ceniących aktywny wypoczynek. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum, w pobliżu dostępna również komunikacja autobusowa, a także liczne punkty usługowe. 
Inspire ma wykraczać poza koncepcję czterech ścian. Powstanie strefa mieszkańca z salą fitness, pokojem gier z piłkarzykami i bilardem. Na terenie osiedla znajdzie się przemyślana zieleń okalająca budynki mieszkalne, a także zielona strefa do wspólnej rekreacji mieszkańców z wkomponowaną małą architekturą, również dla najmłodszych. Centralną częścią strefy rekreacyjnej ma być wąwóz spacerowy – mają tu stanąć ławki.
Na osiedlu powstaną udogodnienia: strefa mieszkańca (sala spotkań, bilard, piłkarzyki), sala fitness, darmowa wypożyczalnia rowerów i pojazdów elektrycznych, punkty do zasilania pojazdów elektrycznych, wózkarnia i rowerownia, serwis rowerowy, urządzenia do oczyszczania powietrza w każdym mieszkaniu, instalacje fotowoltaiczne.
Budynki zaprojektowano z wyjątkową starannością i dbałością o detal. Balkony, loggie i tarasy zostały wkomponowane w bryłę budynków. Osiedle będzie monitorowane i chronione, a cały teren ogrodzony z bramą wjazdową. Dodatkowo wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w system videodomofonowy oraz drzwi antywłamaniowe. Docelowo powstanie 450 mieszkań w 7 budynkach. Wszystkie o funkcjonalnych rozkładach z możliwością łączenia. Dzięki dużym przeszkleniom okiennym (o wys. do 2,5 m) pomieszczenia będą bardzo dobrze doświetlone.

OPIS MIESZKANIA: Mieszkanie położone jest na 4 w 8 piętrowym budynku z windą i składa się z następujących pomieszczeń: 
 – pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym o powierzchni 24.5 m2
– osobnej sypialni o powierzchni 12.7 m2
 – dużego balkonu – loggii – o powierzchni 6.23 m2, wschodnia wystawa okien – z widokiem w kierunku jeziora, na ścieżki spacerowe
 – korytarza o powierzchni 8.57 m2 z miejscem na szafy ścienne
 – łazienki razem z WC o powierzchni 4.51 m2
Do mieszkania przynależy dodatkowo miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo: 45 000 PLN oraz komórka lokatorska w cenie 12 000 PLN.
Mieszkanie w stanie deweloperskim – do aranżacji według własnych potrzeb. Idealna nieruchomość inwestycyjna lub jako mieszkanie dla pary lub singla.

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

LOKALIZACJA: Osiedle INSPIRE powstaje w jednej z najlepszych lokalizacji – w Dolinie 3 Stawów – bardzo blisko od centrum miasta (2 km do katowickiego Rynku). Zielona okolica wokół sprzyja odpoczynkowi i rekreacji. Połączenie naturalnych warunków z infrastrukturą wypoczynkową zadowoli wszystkich; dzieci i dorosłych – ścieżki rowerowe, biegowe i piesze wokół stawów, naturalne łowiska, rolkostrada oraz plac zabaw dla najmłodszych i wewnętrzne patio.
INSPIRE to Inspirujące miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu po pracy i szkole z dodatkowym atutem – szybkim wyjazdem w każdym kierunku aglomeracji.

Cena

554 070 PLN

powierzchnia
50.37 m²
piętro
4
pokoje
2
cena m²
11 000 PLN
parking
Tak

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.