Warszawa, Śródmieście

Lokal 65 m²

65 metrów
0 piętro

Wynajem

Cena

6 200 PLN

cena za m²

95 PLN

MURANÓW | NOWY LOKAL USŁUGOWY Z DUŻĄ WITRYNĄ | METRO ARSENAŁ | NOWY PRESTIŻOWY APARTAMENTOWIEC | 65,26 m | PARTER

Nowy lokal usługowy w stanie developerskim, z dużą witryną, na paterze, z wejściem od strony pasażu przy Parku Krasińskich. Położony w nowym apartamentowcu, przy ul. Bohaterów Getta, obok ulicy Długiej, 2 minuty od Metra Arsenał. Idealny na luksusowy butik lub salon sprzedaży.

LOKALIZACJA: Śródmieście – Muranów, tuż przy stacji metra Arsenał, przy wejściu do reprezentacyjnego Parku Krasińskich. Bezpośrednie sąsiedztwo Placu Bankowego i Trasy WZ (Alei Solidarności). W odległości spaceru Stare Miasto, Teatr Wielki, Centrum Miasta. 

BUDYNEK: Nowy, reprezentacyjny apartamentowiec wybudowany przed developera Dembud z widokiem na park, w cichym zakątku Śródmieścia, w otoczeniu histrorycznych bydynków – obok Muzeum Archeologicznego i zabudowy ulicy Długiej. Budynek nowy, oddany do użytkowania w tym roku, posiada wszystkie wymagane zgody. Dookoła liczne miejsce parkingowe w strefie płatnego parkowania. W niedługim czasie w sąsiedztwie ma zostać wybudowany 5 gwiazdkowy hotel.

LOKAL: Elegancki lokal z wejściem od strony pasażu. Wejście bezpośrednio z pasażu oraz duże okno. Lokal nowy, w stanie developerskim, do własnej aranżacji. Zamontowana klimatyzacja, kurtyna nad wejściem, wentylacja mechaniczna oraz grzejniki. Rozciągnięte intalacje elektryczne i internetowe. Wykonane podłączenia do łazienki. Na ścianach tynki oraz gładzie. Na podłodze wylewka.Lokal składa się z dużej, otwartej przestrzeni, wydzielone za pomocą ścian g-k pomieszczenie socjalne oraz pomieszczenie na łazienkę i toaletę. Usługi: 56,39 m, pomieszczenie socjalne: 4,77 m, toaleta: 4,1 m.

Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym.
Na wynajem również sąsiedni lokal o powierzchni 78,43 m2. Istnieje możliwość połączenia obu lokali – łączna powierzchnia 143,7 m2

Do ceny należy doliczyć czynsz do administracji oraz opłaty za media. Podana cena jest ceną netto (CENA DO NEGOCJACJI)Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Cena

6 200 PLN

powierzchnia
65.26 m²
piętro
0
cena m²
95 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.